Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek az ilyen típusú fiúkról?

Figyelt kérdés

nagyon magas, de nem kigyúrt, vékony testalkatú, barna haj, hatalmas kék szemek, nagyon fehér bőr és egy kicsit szeplős arc

nem én vagyok, úgy általánosságban kérdezem.


2013. jún. 24. 22:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a vékony pasikat, hát ha meg még magas is, az nálam extra gáz!
2013. jún. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
ha vékony, akkor legyen szálkás. utálom a fehér bőrt és a szeplőket.
2013. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 piriiiiii ***** válasza:
A vékonyság velem sem szimpatizál, a nagyon fehér bőr sem. A nagyon magasság sem igazából. Ebből egyedül a barna hajat preferálom.
2013. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem pálcikaember, de azért nem Taylor Lautner típusú. Olyan teste van, hogy szálkás, de tisztán látszik rajta, hogy alapból vékony testalkatú, és így genetikailag is elég nehezen lesz belőle izomkolosszus, viszont jól áll neki.
2013. jún. 24. 22:32
 5/15 anonim ***** válasza:

Nagyon vékonyka az annyira nem jó, viszont attól még lehet állatira helyes pofija, főleg a nagy kék szemekkel, ami feljavítja az összképet.

Így látatlanban értelmesebb választ nem nagyon tudok kicsikarni magamból, ha képet mutatnál hozzá jobb lenne.

Így lehet hogy tetszene, lehet hogy nem:)

2013. jún. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
hát nálam a fiú magassága max 180 cm. a vékony testalkat nálam nem hátrány, mert van akinek az áll jól, de a kigyúrt pasi ellen se tiltakoznék, de ha már túlzottan kigyúrt az nem jó. a haj szín nálam mindegy, csak jól álljon neki, az éppen meglévő haja. mondnjuk a rocker féle haját nem szeretem. a szem az nálam fontos, nekem inkább a barna szeek tetszenek, de van akinek nagyon szép kék szeme van, csak az ritka. a fehér bőr viszont ősi ellenségem, ha én barna vagyok, ő is az legyen nálam ez alap. nyilván télen lehet fehér, de ilyen jó időbe simán napozhat. a szeplő ha annyira nem feltűnő nem zavar, de ha nagyon látszik az gáz. meg én a túlzott pattanásos bőrt se szeretem. egy fiú is elehet kozmetikushoz, ha nagyon sok rajta a pati, szeirntem nem gáz, ha elmegy. és egyébként is akinek nagyon durva, annak később is megfog látszani, nem is egy ilyen ismerősöm van, aki 30 éves, és látszik a patik helye és nagyon csúnya. szóval engem nagyon zavar, főleg, hogy az én bőröm tiszta, szép, és sima. és ezért én is megdolgozom. meg nálam még a fog is meghatározó, egy szép mosoly mindent visz. és még inkább most legyen fogszabályzója, mint később. 17/L (bocs, a hosszú válaszért)
2013. jún. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6. vagyok: egy képnek én is örülnék, az alapján többet tudnánk mondani.
2013. jún. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek :)
2013. jún. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok. Olvasva ezeket most már értem, hogy minden nő kivétel nélkül a sportos, izmos férfiakra bukik!


Mert, ugyebár a kövér azért nem kell senkinek, mert a média már belemagyarázta az emberekbe, hogy milyen rondák, és mindenkit fogyásra biztatnak.

2013. jún. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezért jó, hogy a média az arcunkba tolja az olyan műsorokat, mint az éjjel-nappal budapest, ahol kirakatba való nők és izmos pasik szerepelnek.
2013. jún. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!