Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerűen nem tudok megbékéln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem tudok megbékélni a jelenlegi párom múltjával? (a párom előtt nem mutatom, tudom, hogy rossz hatással lenne a kapcsolatra)

Figyelt kérdés
A sok nő, fiatal, idősebb, egy éjszakás kalandok...amint valaki keresi az jut az eszembe,hogy lehet valamelyik előző partnere az!Már 3 hónapja küzdök vele, de nem tudok megbékélni vele :(Valaki hasonló helyzetben?Tanács?
2010. dec. 2. 15:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Bízz meg benne. Nem arra kell koncentrálni h hányan voltak előtted, hanem arra h te légy az utolsó
2010. dec. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

hát nemtom h jól érttem-e de a barátnőd kurv@?(ha nem akkor bocs)

jól néz ki?:D

szeret?

szereted?

csinálja még?(ha igen hagyd a piába)

hátakkor meg szärd le oszt csá:D

2010. dec. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben, jelen. Ugyan én fiú vagyok, de tudom, hogy miről beszélsz. Az utóbbi másfél évben 3-szor is voltam hasonló helyzetben. Próbáltam elkezdeni lányokkal kapcsolatot. Aztán mindig kiderült valami.
2010. dec. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A párom a pasi, es mar ott tartunk hogy igen kicsit olyan a szememben mint egy ferfi qurva... mert hat sokan használták már... es en tenyleg erömöm felül probalok bizni benne...de 25 eves letere nagyon sok növel volt aki meg mindig keresik es hiaba utasitja öket a parom vissza... neha egyszerüen nem birom idegekkel...
2010. dec. 2. 15:15
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán miért tudsz arról, hány nővel volt előtted? Az a múlt, és a jelen számít. Ha pedig te faggattad erről, akkor most már birkózz meg vele.

De nem az számít, hogy most veled van?

Én úgy gondolnám, hogy a többi nő nem tudta megtartani, te pedig igen.

2010. dec. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha nem megy, ne erőltesd. A tüske benne fog maradni, és idővel egyre mélyebbre fog fúródni, majd pedig elmérgesedik. Egy párkapcsolat sem ér annyit, hogy megpróbáld miatt az érzelmeidet akaratlagosan felülírni.
2010. dec. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
*benned
2010. dec. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudom miről beszélsz. A barátomnak kb. én vagyok a 7!!!! bnője, pedig még csak 20 éves :S Nekem pedig ő az első. Szintén 20.

Nagyon népszerű volt a lányok körében, nagyon könnyen ismerkedik, stbstb. Kikészülök tőle ha meglátom egy csajjal, állandóan arra gondolok mivan ha az ex...

na m1.

Én nem tudtam leküzdeni.

Illetve...3 éve vagyunk együtt, fantasztikus a kapcsolatunk, tényleg mindent megtesz, hogy bizonyítsa én vagyok neki a nagy Ő.:)

De zavar na...

2010. dec. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
beszelgettünk meg a kapcsolatunk elejen ilyenekröl.. es mikor kiderült, h az utobbi 4-5 éveben ö 30 növel volt es h elötte volt 2 komoly kapcsolata, unnantol meg csak ez az orrba-szajba dolog... nagyon meghökkentem..de mar akkro szerelmesek voltunk es nem vetettem veget a kapcsolatnak...azt hittem megbirkozok vele...de igy a 3. honap utan egyre gyakrabban borulok ki, h mas lanyok környekezik meg...
2010. dec. 2. 15:21
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Tehát iszonyatosan féltékeny vagy:)

Én is nyugi, nem vagy egyedül

Nem tudom mit lehetne kezdeni ezzel a helyzettel. Bízom benne, csak nem akarom elveszíteni:S

Meg lehet, h. keresné az újdonságot így 3 év után, áhh :S

2010. dec. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!