Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy valaki egyszerűe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy valaki egyszerűen nem képes komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok és azt érzem, én ilyen vagyok.

Eleinte a szigorú nevelés miatt nem volt kapcsolatom, szüleim nem szerették volna, azt akarták, hogy tanuljak, de nem tiltották. 18 éves koromban elköltöztem otthonról az egyetem miatt, de ott meg feszült voltam a tapasztalatlanságom miatt, ezért nem alakult ki kapcsolatom. Aztán mikor jött valaki, akkor nem bírtam elviselni, hogy mindig mindenről be kell számolnom, nem lehetnek titkaim és férfias sportot űzök, elég sok pasival körülvéve, a legtöbbjük ezért féltékeny volt, nem bírtam ezt elviselni.

20 évesen szűz lányként elgondolkodtam, hogy velem van a gond. Találkoztam egy sráccal, aki hosszú kapcsolatából kilépve egy kis szabadságot akart, de jól kijöttünk és nagy volt a vonzalom, pár hónap után lefeküdtem vele és azóta is tart a dolog. Megbeszéljük a dolgainkat, elmondjuk a titkokat, de nincs számonkérés és egymás nyakán lógás...

Szerintetek ezt "ki fogom nőni" vagy csak ilyen a személyiségem?


2013. máj. 21. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
ki fogod nőni.
2013. máj. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A jelenlegi férfival csak szexkapcsolatod van?
2013. máj. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

így voltam csak 18 évesen jött a szexkapcs.

nem, nem nőttem ki, azóta rég vége, a pasinak már a 2. komoly kapcsolata van, engem meg már a szex sem izgat különösebben senkivel.

túlságosan megszoktam egyedül lenni, nincs kedvem más kedvéért felrúgni a kis napi életvitelem, meg a "nem lehet titkod és mindenről beszámolsz nekem" -kedvem lenne egy maflást adni az illetőnek, mégis, mit képzel?

apámnak nem tűrtem el 16 éves korom után, majd neki, aki épp csak becsöppent az életemre, biztos fogom, kizárólag mert ő erre jogot formál, mert szexuál velem meg bekamuzza hogy szeret

ugyanmár ne nézzenek madárnak

22/L

2013. máj. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
A mai lányok többsége ilyen.
2013. máj. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"apámnak nem tűrtem el 16 éves korom után, majd neki, aki épp csak becsöppent az életemre, biztos fogom, kizárólag mert ő erre jogot formál, mert szexuál velem meg bekamuzza hogy szeret

ugyanmár ne nézzenek madárnak "


Te biztosan nem vagy szerelmes.

2013. máj. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen ember, akinek nincs igénye párkapcsolatra. Persze lehet, hogy "kinövöd", de ha neked úgy kényelmes, hogy nincs rendes párkapcsolatod, akkor azzal sincs gond. Az a fontos, hogy te elégedett legyél az életeddel.


A gond csak akkor lesz, ha esetleg változol később, és mondjuk 40 évesen jössz rá, hogy mégsem jó ez így. Akkor már nehezebb családot alapítani.


Nem lehet, hogy nem vagy szerelmes inkább?

2013. máj. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy több ez egy egyszerű szexkapcsolatnál. Inkább a "barátság extrákkal"-hoz tudnám hasonlítani, segítjük egymást lelkileg is, barátok vagyunk, de nincs az a kötöttség és elkötelezettség mint a kapcsolatok többségében.


Utolsónak talán igaza van, lehet, hogy a szerelem hiánya váltja ezt ki, mert tényleg nem voltam még szerelmes soha...

2013. máj. 21. 16:54
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jól tippeltem. Szerintem ha igazán szerelmes vagy, akkor átadod magad a párodnak, és bár számonkérés nincs továbbra sem, de szívesen megosztod vele az életed minden pillanatát.
2013. máj. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Remélem igazad lesz! :)

Köszönöm a válaszokat!

2013. máj. 21. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!