Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak neki vagy hagyjam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki vagy hagyjam az egészet? Főleg pasik válaszát várom.

Figyelt kérdés
Szóval, van egy srác akivel februárban szakított a barátnője, komoly kapcsolat volt. Mi kb. azóta írogatunk, ismertük már egymást amúgy is. Találkoztunk is egyszer-kétszer még április-május körül. De neten mindig írogatunk, de ő azt mondta, nem akar most nagyon komoly kapcsolatot. Viszont most két hete nem írt, én se neki.
2013. jún. 25. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezd meg nem a futtok össze valamikor, aztán ott kiderül, hogy lesz e valami vagy nem. Nem veszítesz semmit azzal ha írsz neki és találkoztok, legalább válaszokat kapsz a benned lévő kérdésekre.
2013. jún. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem akar komoly dolgokat. Mikor találkoztatok volt szex? (ne válaszolj rá, mert nem a mi dolgunk, csak magadban)Ha igen, mit jelent ez? ha nem, mit jelent ez? remélem segítettem.


27/F

2013. jún. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!