Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is volt már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is volt már olyan hogy azt bántátok, hogy nem pár évvel korábban ismertetek meg 1 bizonyos személyt?

Figyelt kérdés
mert akkor talán másképpen alakultak volna a dolgok az életben
2013. jún. 25. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ami most működik, az nem biztos, hogy pár éve is működött volna így, szóval nem igazán.
2013. jún. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem volt.

Amúgy meg az élet ilyen, nem minden akkor jön, amikor kívánnád. Törődj bele, erre felesleges kérdést feltenni. Tulajdonképpen ebből mit akarsz megtudni?....


"Igen, volt már ilyen" És akkor?

2013. jún. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem de olyan már volt hogy: bár soha ne ismertem volna meg!
2013. jún. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen is és nem is:) Igen, mert akkor egy személlyel most együtt lehetnék, aki életem szerelme marad mindig is, és nem, mert azon keresztül ismertem meg, akivel akkor voltam, így ha akkor szingli vagyok meg sem ismerem soha... Ördögi kör bezárult pric prac...:)
2013. jún. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. A párommal kellett vna két évvel korábban es akkor neki adhattam volna a szuzességem....ő megérdemelte volna :D
2013. jún. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!