Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek van fogalmuk róla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek van fogalmuk róla hogy mit akarnak igazán?

Figyelt kérdés

Egy filmben is mondta a nő a pasasnak: Gőzünk sincs, mit akarunk XD Kinek mi a tapasztalata?


Amúgy miért is beszélget egy nő a neten más pasival, ha párja van?


2013. jún. 26. 00:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ez a mai vitatéma?
2013. jún. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy mit akarok :)


Miért ne beszélgethetne? Az még nem bűn. A beszélgetés nem feltétlenül flörtölés, nem kell hermetikusan elzárni a világtól azt, akinek párja van.

2013. jún. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

miért ne beszélhetne? nem biztos, hogy egyből dugni akar


és nekünk férfiaknak van fopgalmunk róla? hülye kérdés.. nekünk és a nőknek is van, szerintem te is tudod, csak provokálsz

2013. jún. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nincs sok...
2013. jún. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Igen van. Amit pillanatnyilag akarnak, az tényleg úgy van. Csak semmi garancia rá, hogy a másik pillanatban is elég lesz az nekik...
2013. jún. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

És miért ne beszélgethetne más férfiakkal?

Ezt utáltam mindkettő "páromban", aztán végül ki is hajítottam őket és vígan élem az életem tovább, EGYEDÜL. Nem vágyom féltékeny papucsokra újra...

2013. jún. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Úgy értem van egy nő, aki elmondja neked a neten hogy szar a kapcsolata alapvetően a pasijával csak a szex a jó. Minek beszélget más pasival? Ami lélekben nincs meg ott, azt a másik pasival akarja pótoltatni? Az isten b....a meg.
2013. jún. 26. 00:09
 8/19 anonim ***** válasza:

1. Általában tisztában vagyok vele, mit akarok.

2. Attól függ, milyen szándékkal beszélgetnek. Nekem is vannak férfi ismerőseim, barátaim, akikkel néha beszélgetünk neten keresztül.

2013. jún. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Vagy pótoltatni akarja, vagy egyszerűen csak jól esik kiadni magából és megbeszélni valakivel.


Aztán el lehet gondolkozni, hogy miért nem a párjával beszéli meg.

2013. jún. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

"Vagy pótoltatni akarja, vagy egyszerűen csak jól esik kiadni magából és megbeszélni valakivel."


Mondd te teljesen kreténnek nézel Buburéklány02?

Ki mondta h én lelki szemetes akarok lenni amikor össze akarok jönni a csajjal? Nekem ne panaszkodjon a pasijáról mert a tököm tele lesz vele. Ti nők tényleg azt hiszitek h mi majd meghallgatunk titeket meg bármit elpanaszkodhattok nekünk aztán lekoccoltok ezerrel?


"Aztán el lehet gondolkozni, hogy miért nem a párjával beszéli meg."


Ezért kérdezem ezt...valszeg kúrni jó vele, a másikkal meg a lelki oldalát? Ez nem gerinctelenség?

2013. jún. 26. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!