Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek van fogalmuk róla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek van fogalmuk róla hogy mit akarnak igazán?

Figyelt kérdés

Egy filmben is mondta a nő a pasasnak: Gőzünk sincs, mit akarunk XD Kinek mi a tapasztalata?


Amúgy miért is beszélget egy nő a neten más pasival, ha párja van?


2013. jún. 26. 00:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Igen, pótolni, amit a fas*fej párjától nem kap meg. :)
2013. jún. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ja, a lelki szemetes rosszabb helyzetben van, neki ez jutott. Vagy cselekszik, vagy hallgatja tovább.
2013. jún. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"Ki mondta h én lelki szemetes akarok lenni amikor össze akarok jönni a csajjal?"


A csajjal, akinek párja van. Akkor benned te mennyire is vagy gerinces?

2013. jún. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
*Akkor te mennyire is vagy gerinces?
2013. jún. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Rám írt, elkezdtünk dumálni és annyira jól elvoltunk hogy mondtuk jó lenne talizni de azt is mondta h pasija van akivel minden oké szex terén de a kapcsolat más része halál. Megkértem h ne tekintsen lelki szemetesnek majd mert akkor lelépek. Nem is tette, azóta másról bármiről tökéletesen elbeszélgetünk de én tartok attól h csak egy kis frissítésre van szüksége és a végén lelép szó nélkül és egy újabb idióta pichával több lesz aki semmit sem gondolt komolyan csak elsírja a bántatát.
2013. jún. 26. 00:24
 16/19 anonim ***** válasza:

Először is, sok pasit pont nem érdekli, hogy valami bajunk van. Pedig ezt egy párkapcsolatban illene a legjobban megbeszélni. Sok pasit csak addig érdekel a dolog, amíg meg nem kapja a csajt, utána már nem igazán foglalkozik azzal, hogy meghallgassa. Tisztelet azoknak, akiknél nem így van, de tény, hogy a legtöbb pasi nem szeret gondokról beszélni, pedig a nőknek szükségük lenne erre.

A kérdésedre válaszolva pedig: eddig azt hittem tudom mit akarok, de egyre jobban elbizonytalanodom, ahogy szerzem a tapasztalatokat.

2013. jún. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
kedves kérdező! először is amit a filmből vettél leszarom finoman mondva, tudom mit szeretnék, soha nem használtam senkit szemetesládának, mivel a saját gondjaimról nem dumálok senkinek, inkább én szoktam a másik felet meghallgatni N
2013. jún. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
17-es, Márta nem rólad van most szó, miért nem segítesz inkább? Mit akarhat a csaj tőlem?
2013. jún. 26. 01:20
 19/19 anonim ***** válasza:

Ez kiváló kérdés. Gyanítom, a jelenség evolúciós célja éppen a FÉRFI bizonytalanságban tartása!

Amikor a nő hezitál, s azt mondja, hát, nem is tudja mit akar, azzal talán arra sarkalja az érte versengő férfiakat, hogy mind újabb/nagyobb fokon/módon próbáljanak megfelelni neki, hisz nem tudni, mit vár, mi jön majd be. Ha azonban a férfi folyton új ötletekkel áll elő, a nő válogathat.

2013. szept. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!