Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevalljam, hogy nagyon tetszik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam, hogy nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki már kb másfél éve nagyon tetszik nekem. De sajnos most érettségiztünk le, úgyhogy most lenne az utolsó esélyem elmondani neki, hogy mit érzek iránta. Mit szólna, ha leírnám neki egy levélben? Am egy nagyon kicsi esély van arra, hogy én is tetszek neki...

2013. jún. 26. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem szedd össze magad és vald be mit érzel! ha nem is jön össze legalább nem kell azon rágódnod h mi lett volna ha hisz te elé álltál
2013. jún. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és nagyon nagy hülyeség, ha levélben vallom be neki?
2013. jún. 26. 12:34
 3/9 anonim ***** válasza:
nem hülyeség de ha én bevallanám valakinek h tetszik nekem azt szemtől szembe tenném h lássam a reakcióját nem pedig levelet adnék majd eltűnnék gyors...de ahogy érzed
2013. jún. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A levél jó, de előtte szerintem személyesen is beszélj vele. És utána add neki oda.
2013. jún. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
biztos értékelni fogja, vesztenivalód nincsen :)
2013. jún. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
van facebook-ja vagy egyéb közösségi oldala,ha igen akkor ismerősök vagytok? mert mondjuk írhatnál neki valamit.és akkor leveleznétek és szóba hoznád a témát.
2013. jún. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen, az ismerősöm facebookon, de nem interneten szeretném ezt megbeszélni vele..de nem fog teljesen hülyének nézni, ha elmondom neki, hogy tetszik nekem?
2013. jún. 26. 20:43
 8/9 anonim válasza:
hát én nem merném.de nem a neten gondoltam h megbeszéld vele hanem levelezzetek.hívd meg te valahova vagy az is lehet h ő hamarabb fog meghívni.vagy csak írd azt h szeretnél vele megbeszélni valamit de nem "itt"(mármint a neten) és lehethogy a találkozóból randi lenne:)
2013. jún. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
MONDD EL NEKI! nincs vesztenivalód :)
2013. júl. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!