Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdeményezzek vagy már késő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezzek vagy már késő?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nemrég ballagtam el általánosból, volt ebéd meg minden, boldog voltam. Csak hogy járt egy lány egy osztállyal lejjebb, aki nagyon-nagyon tetszett. Csak egész az évzáróig nem tudtam eldönteni, hogy beleszerettem-e vagy sem. Nem tudom mi ez az érzés, hogy nagyon tetszik de mégse vagyok benne biztos hogy mit is akarok, de most nem ez a lényeg. Szóval az évzáró után jöttem csak rá, hogy én tényleg szeretem őt (még akkor is ha alig ismerem), és mégiscsak kellene tenni érte valamit. Csakhogy látni mostmár nem nagyon fogom, mivel már nem egy suliba járunk. Amíg meg ugyanoda jártunk addig ugye nem voltam biztos benne hogy akarom-e az egészet, másrészt sose volt egyedül. Viszont Facebookon sem akarok vallomást tenni, mert hát én úgy gondolom, hogy ennek négyszemközt, élőszóban kell történnie. Azt nem tudom, most mégis írjak neki, vagy pedig már késő?

Különben egy barátnőm volt korábban, de az a kapcsolat nem volt hosszú és nem is történt semmi komoly. Olyan választ pedig nem írjatok hogy van még erre időm, várjak pár évet, mert talán igaz, de attól nem fogok belőle kiszeretni.



2013. jún. 26. 13:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát én facebookon mindenképp ismerkednék vele egy kicsit, abban nincs semmi rossz. Oké, hogy 4 szem közt szeretnéd a dolgokat, de azért nem túl szerencsés egyből a vallomással kezdeni a dolgokat, ráér az még.
2013. jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!