Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért reagálok mostanság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért reagálok mostanság másképp arra, ha rondának nevez egy lány?

Figyelt kérdés
Korábban nagyon fájt, sírni is tudtam, öngyilkos is akartam lenni, sokszor gondoltam rá. Egy ideje, meg bár dühít, hogy van képe rondának nevezni(nem azt mondnani, hogy nem vagyok az esete, ahogy én szoktam csinálni, mert szerintem úgy tisztességes, hogy ne bántsuk meg a másikat), mégis inkább csak röhögök, hogy te neked biztos, de másnak meg helyes vagyok, meg ki kíváncsi egy felszínes csaj véleményére amúgy is. Meg fura, mert régebben én is kifejezetten rondának látta magam, most is annak tartom magam, tisztában vagyok a valósággal, mégis látom már magamban a szépet is, bár tudom, ez a lányok számára semmit sem jeelent, mert hát ők bármelyik helyes adoniszt megkaphatják továbbra is, minek is érnék be velem. Nekem mégis jobb, már látom magamban a szépet is, főleg, ha arra is gondolok, hogy nekem még szívem is van, nem úgy, mint a legtöbb mai csajnak.

2013. jún. 26. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha engem valaki rondának nevezne, utána tuti hogy a világ ura akarnék lenni. Mondjuk így is, de az motiválna:D
2013. jún. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megszoktad.
2013. jún. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, tényleg megszoktad, vagy tényleg van olyan aki helyesnek lát. Úgy meg könnyű. Engem eddig még minden lány egyöntetűen rondának látott élőben.
2013. jún. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már nem ér sokkhatásként, mert már megszoktad, beletörődtél.
2013. jún. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!