Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért csinálhatja ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért csinálhatja ezt ez a lány mostanság?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy pár hete bizonyos időnként egy nagyon szép lány, aki az osztálytársam, nézni szokott engem. Én elég csendes, visszahúzódó srác vagyok, de folyton azt veszem hirtelen észre, hogy néz az a lány, de nem tudom mire vélni, mert én ronda fiú vagyok és neki van pasija amúgy is.
2013. márc. 18. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg őt?
2013. márc. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ablak mellett ülsz?
2013. márc. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Missi_Key ***** válasza:

lol utcsó...

am van benne valami...ablak melett, tanár előtt, tábla közelében...

2013. márc. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát a te kérdésedre a válasz a flörtben rejlik szerintem:)

Persze ha nem mersz direktben rákérdezni:)

Flörtölj vele és ha viszonozza akkor igen, tetszel neki :)

De az előttem szólók is jó fejek:) igen, tehát a szemedbe néz ,vagy rád?tuti? :D Ez esetben teheted azt is hogy amikor téged néz, te is ránézel,és ezt ismételgesd, míg valami változás nem történik. Előbb utóbb még vicces is lesz, mosolyogj nyugodtan! ha visszamosolyog...... :)nyert ügyed van. De ne ronts ajtóstól a házba, és ne kérdezd meg hogy most akkor járnál velem? Nem kell mindent kimondani ;)Csak légy olyan amilyen vagy, nyilván ez tetszik neki, ha tetszel neki. :)

2013. márc. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Á, én nem fogok semmit sem csinálni, mert csúnya vagyok ő meg nagyon szép, meg biztos csak azért néz, mert elbambul folyton. Nem hiszem, hogy tetszenék neki. Aki szép lány az nem fog egy ronda fiúhoz vonzódni, ami érthető is.
2013. márc. 19. 13:55
 6/8 anonim ***** válasza:
hát te tudod, a te életed, ne várd hogy mások győzködjenek hogy megtedd.
2013. márc. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem is akarom, tisztában vagyok vele, hogy túl jó csaj hozzám képest. Csak nem értem miért épp engem néz gyakran. Csak erre vagyok kíváncsi.
2013. márc. 19. 14:04
 8/8 anonim ***** válasza:
:) hát a lányok nem mindig logikusak ahogy a fiuk sem. Azért mert nem épp Brad Pit-vagy, attól még tetszhetsz neki. Valószínűbb ez a verzió, minthogy undorodik tőled és azért néz.
2013. márc. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!