Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire jelentősé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire jelentőségteljes egy csók? Bárkivel tudtok csókolózni, vagy csak olyan személlyel, aki iránt érzel valamit?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, most ismerkedünk egymással, eddig csak figyelgettük egymást.

Felhívott már telefonon is párszor, és pont ma említette, hogy már nagyon várja, hogy megcsókoljon. :)

Ez az érzés kölcsönös amúgy, nem is ezért a kérdés.

Akkor ezek szerint érezhet irántam valamit?


Hanem valahol olvastam, hogy a csók nagyon belsőséges dolog, és hogy nem mindenki képes rá akárkivel.

Fiúk, lányok, hogy vagytok ezzel?

Tapasztalatok, élmények?



2013. jún. 26. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak olyannal, aki iránt érzek valamit, ami több, mint barátság.
2013. jún. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Dóri0717 ***** válasza:

Igen, én is ezt hallottam, s hogy nagyobb jelentőséggel is bír, mint a szex, bár ezt mindenki döntse el saját maga.

Egyértelműen nem csókolózol akárkivel, csak aki iránt vonzódsz, én se tudnék olyannal, akiért nem vagyok oda

2013. jún. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Hát szerintem bensőséges lehet egy csók attól függ kivel h és hogyan történik.

Mert nekem személyes tapasztalatom h egy pasival akivel nem jöttem össze jobb volt a csók mint akivel jártam is...úgy h lehet változó is .

2013. jún. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
tudni tudsz barkivel, viszont aki irant nem erzel semmit nem is fog jol esni az a csok, megbanod. Es azt a csokot is megszoktak banni amit azert adnak ha csak a pillanatnyira vonzodsz a szemelyhez, vagy csak rovid ideig.
2013. jún. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kellenek érzelmek, de a bárkivel azért erős túlzás.
2013. jún. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Remélem te nem tudsz csókolózni azzal, aki iránt én érzek valamit... bár ki tudja.


Komolyra fordítva a szót: vonzalom kell hozzá, szerelem nem feltétlenül.

2013. jún. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek!


Vonzalom az, ami kell, nem szerelem. DE! Nyilván szívesebben csókolom a szerelmemet. :)

2013. jún. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint nem annyira exkluzív. Az hogy érzek valamit az egyértelmű ilyen helyzetben, de az lehet boldogság, hála, szeretet, barátság és igen lehet szerelem is. A csók az érzelemkifejezés egy eszköze, nálam olyasmi mint az ölelés, azt mutatja hogy törődőm valakivel. Éppenséggel én a barátaimmal is szoktam, van akivel egy köszönés szintjén van a dolog. De igazából szerintem érződik az hogy melyik milyen fajta. Ha várja a csókot és kifejezetten ki is hangsúlyozza akkor neki valószínűleg ez egy intimebb dolog, de még nem feltétlen szerelem, vagy olyan fokú kötődés.
2013. jún. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én akár még az útszéli csövesekkel is szoktam neked is adjak egy csókot? :D
2013. jún. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
az utolsó a jóbarátaival is csókolózik? köszönésképpen?
2013. jún. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!