Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire jelentősé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire jelentőségteljes egy csók? Bárkivel tudtok csókolózni, vagy csak olyan személlyel, aki iránt érzel valamit?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, most ismerkedünk egymással, eddig csak figyelgettük egymást.

Felhívott már telefonon is párszor, és pont ma említette, hogy már nagyon várja, hogy megcsókoljon. :)

Ez az érzés kölcsönös amúgy, nem is ezért a kérdés.

Akkor ezek szerint érezhet irántam valamit?


Hanem valahol olvastam, hogy a csók nagyon belsőséges dolog, és hogy nem mindenki képes rá akárkivel.

Fiúk, lányok, hogy vagytok ezzel?

Tapasztalatok, élmények?



2013. jún. 26. 18:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem bárkivel tudnék :) Pusziszkodtam már kétr baarátnőmmel is pedig max az egyikükkel járnék, persze fiúval is smároltam. Nem találok benne olyan sok különlegeset. Szeretek csókolózni, számomra egy olyasfajta szükséglet, mint például a csoki :D De bevállalom amikor szingli vagyok mondjuk fogadásból vagy viccből ha valahogy néz ki az egyén
2013. jún. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A csók az esetek többségében a szerelmünk kifejezése.

Azt sajnos nem tudjuk befolyásolni,hogy van pár hülye,aki szórakozásból és egyéb idióta okokból csinálja,akár ismeretlennel is.

Én csakis kizárólag a szerelmemet/páromat tudom megcsókolni.

2013. jún. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!