Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen a nyáron rendbe szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen a nyáron rendbe szeretném tenni az önbizalmam, amit az 5 év középiskola lerombolt, hogy kezdjek neki, és mit tegyek? 20/L

Figyelt kérdés
külsőleg belsőleg bármit megtennék, csak végre legyen megint önbizalmam :( így már meg sem éri élni, annyira rossz.. és nem hagyom, hogy ez így menjen tovább..
2013. jún. 26. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
És miért nincs önbizalmad? Kicsit több info kéne..:)
2013. jún. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

mert belémbeszélték az osztálytársaim, mindenki, hogy egy senki vagyok, és már én is úgy látom, hogy nem érek semmit.. nem merek megszólalni társaságban, úgy viselkedek, mint egy idióta.. és ha tömegben vagyok, úgy érzem, hogy mindenki engem figyel.

pedig tudom, hogy sok mindenben tehetséges vagyok, és sokan mondják, hogy szép vagyok, de már nem tudom elhinni..

2013. jún. 26. 21:15
 3/10 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Keress valami hobbit magadnak, amiben jó vagy. Tűzzél ki célokat magad elé, ha sikerül megvalósítani, dicsérd meg magad.
2013. jún. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%

pont az ilyen lányok a gyengéim:)

26/f

2013. jún. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előttem szóló mondta, tűzz ki célokat, menjél el a barátnőiddel valahová nyaralni, vagy a családoddal, élvezd az életet, minden este, amikor már az ágyban vagy, gondold végig a nap alatt elért sikereidet.Rád fér a kikapcsolódás, most gondolj magadra, sminkeld magad stb,stb... és ne foglalkozz a régi osztálytársaiddal, nagyon gyerekesen viselkedtek...Igenis sokat érsz, hidd el, hülyék voltak...Felejtsd el őket, ez a Te életed, Te így vagy jó ahogy vagy, és most már egy percet se szánj ilyen gondolatokra, hogy Te nem vagy ebben jó meg abban jó.Sok sikert!:)
2013. jún. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Megértem a helyzeted, én is így voltam vele, elég sokáig, bár engem a külsőm miatt piszkáltak, de aztán év végén kiderült, féltékenységből.

Magad mögött kell hagynod a múltat, a legjobb, ha megszakítod velük a kapcsolatot. Ha velük beszélsz, vagy találkozol velük, ott lesznek az orrod előtt, és mindig felfogják idézni a rossz emlékeket, így nem fogsz tőlük megszabadulni, mindig eszedbe fog jutni.

Keress új barátokat, válogasd meg őket, hogy még véletlenül se hasonlóak legyenek, akik piszkálhatnak. Fiatal vagy, ki kell használnod a fiatalkorod, és a fiatalkori nőiességed. Nem szabad hagynod, hogy ezek a negatív dolgok lerombolják.

Kezdj mindent tiszta lappal, új helyekre járni, mint írtam, új barátokat szerezni, új emberekkel ismerkedni, új érdeklődési kört kialakítani. Keress valami hobbit, amit szeretsz csinálni, vagy jársz el szimpatikus helyekre, strand, koncertek... itt kitudsz kapcsolódni, és rengeteg új embert ismerhetsz meg.

Változtass a külsődön, légy önmagad, bizonyítsd be elsősorban magadnak, hogy te sokkal több vagy annál, aminek gondoltak téged. :) Ne hagyd, hogy befolyásoljanak.

2013. jún. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon kedvesek vagytok ! :) Megfogadom..
2013. jún. 26. 21:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Gondolom, hogy továbbtanulsz. Ott lehetőséged lesz új barátokat találni.Ne foglalkozz azzal, amit az osztálytársaid mondtak Rólad, most már nem kell találkoznod többé velük. Különben is van olyan mondás, hogy "ki mint él, úgy ítél".

Lényeg, hogy az új környezetben légy természetes, add magad, ne húzódj félre. Az osztálytársaidat meg felejtsd el.

2013. jún. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

jah én is az önbizalomhiányosokra bukok úgy az esetek 95%-ban, a többi lány nem is érdekel max szex érdekelne velük.

Nem vagy Borsodi véletlen?

2013. jún. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Engem is mindig piszkáltak gimiben, volt idő, mikor kezdtem észrevenni magamon, hogy paranoiássá váltam. Nem mondtam senkinek, hogy mi bajom. Egyik napról a másikra otthagytam a sulit. Megszakítottam minden kapcsolatot a régi osztálytársakkal. Ez 18 éves koromban volt,most van egy jó állásom, csodás barátnőim, és egy elképesztően helyes pasim. jövő héten leszek 21 és sosem voltam boldogabb :) Eleinte nehezen fog menni, én mindig úgy éreztem, hogy mindenki engem néz, milyen szarul festek, szarul éreztem magam, aztán már nem érdekelt, más mit gondol. Vásárlásnál ami tetszett és kényelmes volt, megvettem. Úgy éreztem, hogy megérdemlem, jár nekem. Elkezdtem sminkelni magam, amitől jobban néztem ki és plusz önbizalmat adott. Rengeteg zenét hallgattam, táncoltam és énekeltem itthon, akár egyedül voltam akár nem. Az általános iskolás barátnőimmel gyakrabban találkozgattam (velük régen is barátnők voltunk és őket nem érdekelte hogy mi van kívül). Remélem sikerül visszaszerezned az önbizalmad :)
2013. jún. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!