Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem a barátnőmbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a barátnőmbe, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy jó barátnőm, akivel már óvódás korunk óta jóban vagyunk. Sok mindent meg tudunk beszélni egymással. Nem érdeklődőm más lányok iránt, mármint "olyan" értelemben, teljes mértékben a fiúk tetszenek, de azt hiszem beleszerettem... De idén más iskolában tanulunk tovább, és nem fogunk találkozni, más-más kollégiumba is kerültünk, és sehogy sem tudtuk megoldani, hogy egy koleszba kerüljünk. Nem vagyunk azok a kifejezetten ölelgetős barátnők, de nem akarom elveszíteni!!! Félek egyedül, nélküle maradni, rossz érzés. Már fogalmam sincs mit tegyek. Elmondani biztosan nem szeretném, csak baráti szinten megőrizni a kapcsolatunkat.

2013. ápr. 29. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
mond el neki és tartsd vele a kapcsolatot :)
2013. ápr. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De a távkapcsolatok nem működnek. :( Tapasztaltam.
2013. ápr. 29. 20:43
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
de ha erősek vagytok akkor működik.. meg ha nagyon szeretitek egymást akkor is
2013. ápr. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondd el neki. Mé ha benne is lenne, akkor se működne.

Valószínüle nem lenne rá vevő, így megmaradtok barátnők és később ki tudja mit hoz a sors :)

2013. ápr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ha elmondanám neki, biztosan bolondnak nézne. De ezzel a hülye üresség érzettel, amit most érzek nem tudok mit kezdeni.
2013. ápr. 29. 20:50
 6/8 Krisipoke ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok?

Amúgy valószínűleg tényleg nem reagálna pozitívan, és valószínűleg tényleg nem hinné el... A legrosszabb az, hogy ettől valószínűleg kicsit megijedne tőled, és akár saját akaratán kívül is, de elkezdene távolodni tőled minden értelemben...

2013. máj. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
14 évesek vagyunk, talán ez a korral jár, remélem csak valami hirtelen hormonzavar, vagy ilyesmi.
2013. máj. 1. 15:27
 8/8 anonim válasza:
Ez nem azt jelenti hogy beleszerettél -.- Majd elmúik. Vagy már elmúlt?
2016. jún. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!