Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok flörtölgetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok flörtölgetni a barátaitokkal?

Figyelt kérdés

Több fiúbarátom is van,velük jövök ki jól. Eddig nem nagyon volt ilyesmi,de most van egy srácbarátom,aki néha már-már túlzásba is viszi a flörtölést. Csipkelődik poénosan,a szexről beszélgetünk poénosan, Folyton vigyorog rám,ha beszélgetünk. Hajnalig beszélgetünk,jókat hülyülünk,sokat nevetünk. Mindig kap az alkalmon,ha flörtölhet velem. Szóval elég erősen flörtölget velem,és nekem ez jól esik,én is benne vagyok a játékban,csak jó lenne tudni,h ezt miért is csinálja valójában. Csak barátok vagyunk,vagy több annál? Egyébként nemrég még jártam egy sráccal,akkor is flörtölgettünk,de aztán lett bnője és kicsit hanyagolt. Most pedig szakítottam a pasimmal,és ő újra "rámszállt",de neki még van barátnője... De nem tudom mire vélni,mert én a barátaimmal nem szoktam flörtölgetni.

20/L


2013. jún. 26. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert nekem nincsenek barátaim :-(
2013. jún. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem barátként gondol rád.

Akivel flörtöl az ember, az nem barát!

2013. jún. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert tetszel neki, azt is megkockáztatom, hogy szerelmes beléd.
2013. jún. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Két nagyon jó fiúbarátom van. Szoktunk hülyülni ilyesmivel, de mindhárman helyén kezeljük ezeket a dolgokat, egyikőnk sem akar mást a másiktól, mert a barátságunk fontosabb. Pl rendszeresen elmondjuk, hogy ideális pár lennénk, ők is gyakran mondják, hogy én vagyok a tökéletes nő, és nehezen fognak párt találni, mert magasra tettem a mércét.


Ha nem akarsz tőle semmit, tedd egyértelművé. Ha igen, akkor menj bele a játékba, és meglátjátok, mi lesz belőle. Bár ha nagyon jó barát, akkor szerintem nem érdemes.

2013. jún. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ki*aszott idegesitő ez a minden 2. szó a flörtölgetés / flört.
2013. okt. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!