Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni? Barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni? Barátok vagyunk és elegem van a magyarázkodásból!

Figyelt kérdés
van egy jó barátom, már régen találkoztunk, de tartjuk a kapcsolatot, és ez sok barátomnak feltűnt. mindig vele cukkolnak, és már kicsit rosszul esik. kb. egy éve van ez (új környezet) , és rossz mindig magyarázkodni hogy barátok vagyunk, ami amúgy igaz. neki barátnője van, nekem pedig más tetszik :) sokszor pedig el sem hiszik... ez a csak barátok vagyunk szöveg tényleg sablonos de én egyébként is pirulós zavarba jövős vagyok, szóval ha szóba kerül egyáltalán bármilyen fiú akkor ott teljesen félreérthető a viselkedésem... mit tehetnék? 16 évesek vagyunk

2013. jún. 27. 00:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek lököttek. :D


Nekem is van egy nagyon jó barátom. Mi már 23 és 25 évesek vagyunk, szóval nem tinik, hogy ezzel csesztessenek, de sokszor nekünk sem hiszik el, hogy nincs köztünk semmi. Nem tudsz mit csinálni, ne érdekeljen majd megunják a dolgot.

2013. jún. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetleg elhívhatnád őt ÉS A BARÁTNŐJÉT egyszer a baráti társaságodba. Ha látják, hogy van barátnője, csak elhiszik, hogy nem beléd szerelmes.
2013. jún. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!