Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden lány azt mondja rám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány azt mondja rám, hogy helyes vagyok. De nem ezt látom?

Figyelt kérdés

Minden lány azt mondja rám, hogy helyes vagyok, meg hogy egyáltalán nincs semmi baj velem. ("különben sem a külső az első")

Mégsem volt még komoly kapcsolatom, amilyet szerettem volna. Lazább dolgok voltak, de olyat soha többé nem szeretnék.


Ezek általában olyan lányok véleményei, akik nem ismernek engem személyesen, vagy csak keveset leveleztünk, mert direkt a véleményüket kértem ki.


A kérdésem az lenne, hogy miért nem kellek semelyik lánynak sem komoly kapcsolatra?

Pedig nem vagyok bunkó, és kedves is vagyok.


25F


2013. jún. 27. 07:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Van, hogy nem jon ossze, csak sokadikra, emiatt ne csuggedj. Nem a megfelelo lanyokkal talalkoztal vagy epp nem voltak meg kesz egy komoly kapcsolatra. Egyebkent hidd el, ez tenyleg nem a kulsotol fugg. Nem a kinezeted miatt van es meg csak nem is az a jo megfogalmazas, hogy nem kellesz nekik komoly kapcsolatra. Egyszeruen fel kell noni, erzelmileg meg kell erni egy bensoseges kapcsolatra. Nem "nem kellesz" nekik, inkabb csak mas erzemli szinten vagytok.
2013. jún. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az is lehet. Csak ez azért fura, mert sok fiatal lány azért ismerkedik idősebb pasikkal, mert hogy a korukbéli "srácok" még éretlenek.

Ezek szerint nem azért ismerkednek tőlük idősebb férfiakkal?

2013. jún. 27. 08:03
 3/7 anonim ***** válasza:
ki tudja mi lehet a baj. küldj képet és mondok én is véleményt :)
2013. jún. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szívesen küldenék képet, de nem hinném, hogy a véleményed bármit is változtatna, így nem látom értelmét :(
2013. jún. 27. 08:14
 5/7 Andii1 ***** válasza:
lehet csak kedvességből mondják ,hogy "de amúgy helyes vagy"
2013. jún. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

lehet... bár akkor ronda nem lehetek, és állítólag nem csak a külső számít.


mindegy.

2013. jún. 27. 09:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Vàltoztathat, egy elfogogulatlan vélemèny, eddig aki küldött nekem képet mindig meg mondtam a frankót, min változtatson.
2013. jún. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!