Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az, ha nekem fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha nekem fontos, hogy a fiú barátaim helyesek legyenek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szóval ez akkora baj lenne ?! Mert elég sokan megszólnak érte, hogy biztos többet akarok mindegyiktől, meg hogy kis ribi vagyok...

Pedig ők nekem tényleg csak barátok, haverok, de valamiért mégis fontos, hogy ne legyen ronda a srác...

Én tényleg mindenkivel szívesen ismerkedek, beszélgetek, de igazából csak azokkal alakult ki komolyabb és közelibb barátság, akik jól néznek ki.

Van még valaki így ezzel ? Vagy tényleg valami tudatalatti dolog van a háttérben, hogy tudat alatt többet akarok vagy mi az isten?! :D



2013. ápr. 11. 16:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

ez csak hirnév kérdése...

azért válogatod igy meg öket, hogyha meglátnak velük téged akkor ne kelljen szégyenkezned és elmondhasd azt, hogy te minden helyes pasit ismersz. De reméljük egyszer kinövöd és ráébredsz arra, hogy hiába fényes az alma héjja ha belülről rohadt...

2013. ápr. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
nem, nem ilyen vagyok... de azért kösz a választ.
2013. ápr. 11. 16:36
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Mert ennek kétféle oka lehet.

1. Tényleg többet látsz beléjük, mint barátokat, még ha csak tudatalatt is,

2. Csak villogni, menőzni akarsz velük, hogy neked még a barátaid is milyen jó pasik.

És lássuk be, egyik eshetőség sem épp ideális, nyilván ezért is szólnak meg érte.

2013. ápr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
37%
Én ezért sem foglalkozok, buta, tini kislányokkal. Dugáson kívül amúgy sem vagytok másra jók... Kívül szépek, belül meg férgesek.
2013. ápr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#4: hát te is jó nagy paraszt vagy... ne általánosítsunk kérem, egyáltalán nem vagyok buta tini.
2013. ápr. 11. 16:42
 6/21 anonim ***** válasza:
25%
Én hasonló vagyok, fiúban. Soha nem voltak barátaim, de csak mostanában kezdtem el válogatni külső szerint. Kövér emberekkel pl. nagyon szóba sem állok ha barátságról van szó. Mindegy mit csinálok, barátaim már úgy sem lesznek. Kinőni már nem fogom, azthiszem.
2013. ápr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Meglátszik, hogy fiatal lehetsz...14-15-nél aligha vagy több...
2013. ápr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#6: mármint emiatt nincsenek barátaid ? mert válogatsz ?

#7: szerintem ez nem korfüggő ;)

2013. ápr. 11. 16:56
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Pedig egyáltalán nem pozitív, hogy külsőségek szerint válogatsz barátokat. Mert elsőre bizony nekem is az ugrott be, hogy annyira fontos neked mások véleménye, hogy ha csúnya emberekkel lennél félnél, hogy téged is megszólnak miatta, hogy vagy képes velük szóba állni. Lehet, hogy te nem ilyen vagy, de látatlanban, ez alapján én ezt szűröm le a hozzáállásodból.
2013. ápr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem pozitív, de nem is mondanám tudatosnak... egyszerre azt nézem meg elsőre valakin, hogy jól néz-e ki. de igazából, ha nem, akkor is barátkozok vele, de valahogy a jól kinézőkkel jobb is a kapcsolatom. pedig tényleg nem "látszatra" megyek... :)
2013. ápr. 11. 17:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!