Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen újdonságot adhatnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen újdonságot adhatnék még a férjemnek?

Figyelt kérdés
kb két éve vagyunk házasok.. előtte több évig együtt éltünk. voltak előtte kapcsolataim, de szexuálisan nála bontakoztam ki igazán.. kihozott belőlem mindent, eljutottam oda hogy igazán élveztem és néha-néha el is mentem.. viszont később már nem volt valami aktív a szexuális életünk (melóhely elvesztése, pénz, gondok, stb.). de nem igazán változott semmi. utána egy-két évig csak olyan gyors, egyszerű, hétköznapi volt a szex, heti 1x. de egy ideje már belefáradtam ebbe. próbáltam feldobni, új dolgokat kitalálni, beszélgetni vele erről.. mikor elmentünk nyaralni minden jó volt, csináltuk, élveztem. de aztán újra rossz. ha őt bántja valami akkor kihat mindenre.. és nekem ez így nem jó.. szeretem, mindennél jobban, és ő is engem.. kiegészítjük egymást de egyben nagyon egyformák is vagyunk. összeillünk. de szexuálisan nekem ez kevés, nem jó. próbálkozik néha tenni, de csak azért hogy nekem jobb legyen, de ő attól nem élvezi, vagy épp fáradt, stb.. így nekem is elmegy a kedvem.. sokszor azon kapom magam, hogy fantáziálok vagy arra gondolok hogy mással vagyok.. mit tegyek? nem akarok elválni, szeretem.. de lassan gyerekvállalás előtt elgondolkodtam úgy igazán, hogy mit tegyek.. majd lesz valami? és éljünk így? vagy csak a szex hiánya miatt váljak el? vagy dobjam fel igazán? de hogy? már próbálkoztam mindennel.. köszönöm előre is a tanácsokat, tapasztalatokat, válaszokat.. 30/N
2013. jún. 27. 08:41
 1/4 anonim válasza:

Semmiképp se váljatok el emiatt. AZ ilyen helyzetekre találták fel a "női praktikákat":)

Például szerintem sokat számít, hogyha napközben csak úgy megöleled többször és simogatod, megcsókolod a nyakát vagy a fülét, vagy "úgy" mosolyogsz rá.


Van jó pár ilyen cikk, ami segíthet:

[link]

Keresgess még és ne add fel!:)

2013. jún. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az eddigi tapasztalataim azt sugallják, hogy ellaposodott ez a kapcsolat köztetek, ahogy ezt leírtad.

Nálunk is voltak ilyen gondok, és én is nagyon sokat gondolkoztam ezen, hogy mit kellene tenni...Próbáltam feldobni én is a szexuális életünket (3 évig voltunk együtt). Az érzelmek nálunk is megvoltak, az nem hiányzott.

De egyszer csak rájöttem, hogy nincs visszaút, már mindent kihoztunk egymásból, amit lehetett, és csak ideig-óráig tudjuk újra fellobbantani a szexuális életünket, de ez nekem nem volt elég.

Ugyanígy gondolkoztunk gyermek vállaláson, de aztán rájöttem, hogy én személy szerint nem akarom leélni így az életem, mert ebből később csak az lesz, hogy élünk egymás mellett, elhidegülünk egymástól (szexuálisan), és csak a gyermek marad "kapocsként".

Én szakítottam. Azóta találkoztam valakivel, akivel újra ki tudom élni a szexuális vágyaimat, aki feldobja a napomat, foglalkozik velem , és figyel rám :)

2013. jún. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De ez csak az én véleményem :) Még az is lehet, hogy a párom hiánya később rádöbbent, csak Ő kell nekem, Vele akarom leélni az életem...és újra egymásra találunk. De jelenleg szükségem van a szabadságra, és hogy áttekintsem, mit is akarok az életemmel kezdeni.
2013. jún. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha kihozott volna belőled mindent, nem csak néha-néha mész el...

Másrészt nem lenne köztetek ez a diszharmónia.


Az elég gáz, ha rányomja a bélyegét a szexre minden más. Vagyis ha gondok vannak, akkor az ágyban is gondok lesznek. 12 éves kapcsolatban élek, és tudom, hogy ezt ki lehet küszöbölni. Ennyi idő alatt nálunk is voltak gondok a hétköznapokban, de nem vittük magunkkal az ágyba.

Talán azért, mert mindig számíthatunk egymásra. A bajt kibeszéljük egymással, tanácsot, segítséget, érzelmi támogatást kapunk a másiktól. Így este megkönnyebbülten bújunk egymás mellé, azzal a tudattal, hogy "majd csak lesz valahogy, együtt megoldjuk".

Néha vigasztalásként is jó dolog összebújni, kedveskedni, simogatni egymást, aminek hamar szex lesz a vége. A szeretet, szerelem kimutatásának legjobb módja.


Amit te leírsz, az tulajdonképpen az elhidegülés. Nem az ágyban kell először változtatni, hanem az asztalnál, ha érted, mire gondolok. Több időt tölteni együtt, a meghitt, bizalmas perceket növelni. Kellemes, közös emlékeket gyűjteni. Nem kell nagy dolog, elég este elmenni sétálni, andalogni egyet, és beszélgetni közben.

Vagy kimozdulni otthonról várost nézni, kirándulni, moziba, táncolni, vagy bárhová.


Az már eleve aggasztó, ha neki nem okoz örömet, ha téged kényeztet, és látja, hogy élvezed. Ha ez nincs rá hatással, nem izgatja, akkor sok jót ne várj tőle hosszú távon. A jó szex arról szól, hogy a MÁSIKNAK okozzunk élveztet, és minél jobban élvezi, nekünk annál jobb. A rossz szex arról szól, hogy saját magának okoz élvezetet a "résztvevője", és nem érdekli, milyen a másiknak. Ez inkább csak páros maszturbáció, ahol a másik a segédeszköz.

Ezért van, hogy csak néha-néha tudsz elélvezni. Ha veled törődne az ágyban, akkor addig nem tekintené befejezettnek az aktust, amíg te el nem élveztél, így gondolom akkor van vége, ha neki megtörtént a magömlése.


Szexuális téren így mindig nélkülözni fogsz valamit, méghozzá az odafigyelést és az önzetlenséget. Ebben az esetben borítékolni tudom, hogy idővel találkozni fogsz egy férfival, aki odafigyel rád, és olyasmit tud neked nyújtani, amit a férjed soha. Először ezt az együtt töltött idő alatt fogod tapasztalni, ha engedsz a csábításnak, akkor az ágyban is.


Az édeskevés, ha te fel akarod dobni az együttléteket. Azt írod, már mindennel próbálkoztál.

De ő továbbra is inkább fáradt, mint "kanos".


Csak annyit tudok ajánlani, hogy azzal próbálkozz, hogy minél erősebbé, meghittebbé tedd a kapcsolatot összességében, lehetőleg ez ki fog hatni a szexre is.

Ha ez sem válik be, akkor hosszú távra nem érdemes tervezni. Addig váljatok el, amíg nincs gyerek, illetve addig ne is vállaljatok gyereket, amíg ez nem rendeződik.

A hat hetes gyermekágyi időszak, a rendszeres éjszakázás, a gyerek jelenléte (féltékenység, stb.) teljesen tönkre fogja tenni a házasságotok. A gyerek nevelése nagy próbatétel még egy minden szinten stabil házasságnak is. Nem véletlen, hogy sokan 3-5 éves gyerek mellett adják be a válókeresetet. (A nő ilyenkor általában csak azt várja, hogy legyen saját keresete, véget érjen a GYES, és ne függjön anyagilag a férfitól. Hopp, már rohan is elválni.)


Két év után nem működik a szex.

Mi lesz később?

Az együttélés alatt minden rendben volt? Összesen hány évet húztatok le egymással? Csak a házasság után változott meg a helyzet?

Ezeket jó lenne tudni.


Üdv

34/N

2013. jún. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!