Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki állandóan azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki állandóan azt mondja, hogy "én nem, én biztos hogy nem", akkor az nem gyanús egy kicsit? A férjemnek van igaza?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy az unokabátyám talált nekem munkát egy ismerősénél. Egy társaság vagyunk nagyon mindenkivel és ennél az ismerősnél munkát kaptam. Nos ez az ember ugyebár az én főnököm, akivel eléggé jóban lettem. Normálisnak tűnik, bent a cégnél néha dumálunk, hülyéskedünk és jól elvagyunk. Inkább úgy érzem magam, mintha barátom lenne a társaságban. Neki van párja és ugye nekem is. Arról lenne szó, hogy az én párom azt megjegyezte, hogy szerinte ez az ember akarhat is valamit és sose lehet tudni, hogy mi a "szándéka". Viszont azt észrevettem én is olyan furcsa a tekintete, amikor rám néz, de nem nyomul meg semmi. S az viszont nagyon furcsa, hogy ez az ember nagyon sokszor felhozza nekem a munka kapcsolatokat, hogy milyen érdekes hogy itt Mo-on nagyon sokan azonnal nyomulásnak vesznek dolgokat és hogy milyen rossz az, hogy a férfiak azonnal rányomulnak egy nőre, amint valami új vagy valami jó nő van a csapatban. (az én "csapatomban" nincs férfi dolgozó).


Nagyon sokszor nyomatékosítja azt, hogy nem jó,ha van nyomulás, viszont közben meg a párom kissé féltékeny erre az emberre. Én meg úgy vagyok vele, hogy ha pl én féltékeny vagyok valaki miatt, akkor az nem ok nélküli. Az ember megérzi a "konkurenciát" és szerintem a féltékenység ösztönös. Nem?


Amúgy nem lesz semmi se közöttünk, csak kíváncsi vagyok, hogy ti mit szóltok ehhez és tényleg igaz-e az az állítás, hogy ha valaki nagyon nyomatékosít valamit, hogy "én nem én nem" akkor tényleg az ellenkezője is lehet-e és csak kerít?!



2013. máj. 13. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Mi ez "a féltékenység ösztönös" duma?

Már nem először olvasom a nap folyamán.

A féltékenység nem más, mint enyhe birtoklási vágy és egy csipet önértékelési gond.

Megfigyelésem alapján a féltékenykedő felet egy idő után tényleg megcsalják, de ez inkább "önsorsrontás".

Hazamész, a pasi/csaj meg mást se tud kérdezni, mint hogy hol voltál, mit csináltál, kivel csináltad.

Azt ezt elszenvedő fél inkább késik otthonról, hogy kevesebb ideig kelljen elviselnie ezt, aztán felfedezi, hogy másnál nem kérik számon, nem bacogatják, hogy kivel-mit beszélt, hogy NYUGALOM VAN!

2013. máj. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Antimod ***** válasza:

Lehet sok minden, elképzelhető az is, hogy semmi ilyen szándéka nincs veled, ha esetleg vágya van is, és ezt próbálja a tudtodra adni ilyen módon.

Tuti választ erre senki sem fog adni, pláne úgy, hogy nem ismeri az illetőt.

2013. máj. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, csak kíváncsi voltam, hogy ti voltatok e ilyen helyzetben, vagy láttatok e valami hasonlót...
2013. máj. 13. 10:58
 4/5 anonim ***** válasza:

#1 erre tudnék ellenpéldát

És úgy tartom, lassú víz partot mos.

Ha valakinek sunyimód udvarolgat valaki előbb utóbb célt ér.

2013. máj. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is van benne valami.. De ez avval kapcsolatos, hogy még ő sem akarja, hogy így legyen.. Szóval igazából saját magát győzködi vele...

Régen velem is volt ilyen, hogy nekem nem tetszik XY, nekem nem... De aztán pár év múlva rájöttem, hogy dehogynem tetszett, csak még én sem akartam bevallani magamnak..

2013. máj. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!