Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy férfi azt mondaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy férfi azt mondaná hogy ad 25 millióforintot (és tényleg adna) ha alkalmi szexuális kapcsolatot létesítesz vele akkor belemennél?

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 14:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Mondom csak abban az esetben, ha nem lenne semmi más módon arra, hogy ételt szerezzek és akkor sem hagynám hogy engem qrjon meg
2013. jún. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
A csajok nagyrésze ingyen is megcsinálja egy kis pia után...
2013. jún. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Véletlen sittre kerülsz ingyen is meg fogod tenni!
2013. jún. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
nem mennek bele 50 millaert sem
2013. jún. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Tehát a pénzért sok mindenre képes az ember. Amúgy én még talán 10ér is bevállalnám.
2013. jún. 27. 19:59
 26/28 A kérdező kommentje:
#12 Erről jutott eszembe a kérdés. :D
2013. jún. 27. 20:00
 27/28 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jún. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Hm elgondolkoztam!.... Mondjuk én full heteró vagyok tehàt csak lànyok jöhetnek szóba nàlam! ( gyengébbek kedvéért) Imàdom a csajokat és szerencsére pénzügyileg sincs gondom de vajon mit tudhat egy olyan nő akiért 25 milliot kiadnék a kezem közül csak úgy pàr óràért! ? Voltam màr nagyon és esélytelenül szerelmes de még őneki sem fizettem volna ennyit egy alkalomért csak szexért a szerelmét meg sajnos nem lehet megvenni senkinek! Szóval magamból kiindulva a legtőbb amit valaha fizettem alkalmi szexért 1000 euró volt! Ezért màr hibàtlan fiatal nagyon szép lànyt rà lehet beszélni aki nem fűvel fàval...... Visszatérve a kérdésre én csak akkor fizetnék ennyit ha pl valami olyan helyzet àllna elő ami nagyon kivételes mondjuk bagyon szép a làny és pl szűz na ott rezegne a léc mert tudnàm valoszinű ilyen lehetőségem nem lenne az életben tőbb!

Szóval 25 millàért megéri szerintem de csak ugy ha következmények nélküli a szex! Nincs betegség veszély nincs későbbi követelőzés és diszkréció mindkét fél részéről adott!

2014. márc. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!