Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan férfi, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi, aki nem az alkalmi szexre hajt?

Figyelt kérdés

Szomorúan tapasztalom, hogy szinte minden férfi csak a testiségre helyezi a hangsúlyt. Meglepő számomra, hogy még 25-30 évesen sem akarnak normális testi-lelki párkapcsolatot, csak a szórakozás a lényeg. Miért van ez? Gondolom ez nem kortól függ, hanem az illető személyiségétől, életstílusától...

De mért ilyen a legtöbb férfi?


2012. jan. 26. 17:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen...
2012. jan. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
-.-' nem, nem létezik. egy se. nem is létezett soha. nem is fog. sajnálom.
2012. jan. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én mindkettőre hajtottam anno
2012. jan. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mert nem állnak készen komoly kapcsolatra (vagy mert érzelmi analfabéták, vagy egyszerűen nem érzik igényét) a szex viszont hiányzik. Addig nincs semmi gond, amíg az illető elismeri, hogy csak szexet akar.


Amúgy a nők közül is sokan ilyenek, legalábbis a korosztályomban. Én is vadászom egy ideje egy kedves, normális erkölcsű, szép leányzóra, de kb mintha sivatagban keresnék vizet.

21/F

2012. jan. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy a lányok közt is nagyon sok az ilyen ember...sajnos. Alkalmi kapcsolatot, szórakozást keresnek, na meg versengenek a barátnőkkel, hogy kinek volt több pasija...szerintem szánalmas, de ez csak az én véleményem.
2012. jan. 26. 17:52
 6/13 tetro ***** válasza:
Szomorúan tapasztalod hogy minden férfi? Te minden férfit megtapasztalsz? Azért nálad nem lehet túl sok pihenő...
2012. jan. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Van

22/L (saját tapasztalat)

2012. jan. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert a változatos punci-ellátottság jót tesz a férfi testének és lelkének. De az általánosítás továbbra is buta dolog egyébként. Hogy te ilyenekbe futsz bele, az lehet a te hibád is.
2012. jan. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 pqpqpq ***** válasza:

azert mert ti csajok(hogy szepen fogalmazzak) egyre rovidebb szoknyat huztok magatokra es egyre kihivobban oltoztok es viselkedtek na meg minden pasit probaltok szeditteni

Mostanig ugy volt hogy a bugyit fere kellett huzd hogy lasd a pinat de most a pinat kell fere huzd hogy a tanga bugyit meglasd.

En meg azt tapasztalom hogy ha em vagy divatosan oltozve es nem valami markas kocsival mesz bulizni ahol ugyebar szorod a penzt a csajok rad se neznek,egy normalis,szereny pasinak aki csaladra meg gyerekre vagyik eselye sincs naluk

2012. jan. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves tetro!


Én nem azt írtam, hogy minden férfi, hanem, hogy SZINTE minden férfi...a kettő nem ugyan az, bocsánat.

2012. jan. 26. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!