Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Osztálytárssal járni nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytárssal járni nagyon rossz ötlet?

Figyelt kérdés
ha esetleg pozitív/negatív tapasztalatokat tudnátok írni, azt nagyon megköszönném:)

2013. febr. 12. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
nálunk az összes szakítással végződött, de utána nem volt éveken keresztül tartó harag, sőt, hamar megbékéltek
2013. febr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Házinyúlra nem lövünk!!
2013. febr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 panini ***** válasza:
81%
1. szabály : házi nyúlra nem lövünk!
2013. febr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én úgy jöttem össze a párommal, hogy szomszéd terembe jártunk (2 évig), később osztálytársak lettünk, 2 évig jártunk egy osztályba és azóta is együtt vagyunk már 7 éve! :)
2013. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
unokatesóm több mint 2 éve van együtt osztálytársával,és még mindig nem unják egymást..elég sokat vannak együtt,segítenek egymásnak a tanulásban..szeritnem nagyon cukik:)
2013. febr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van egy pár a suliba akik már 3éve járnak és osztálytársak,tündériek:)
2013. febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem van ilyen téren tapasztalatom, azt vedd számításba hogy ha mégse jön össze akkor (nem tudom hányadikas vagy) pár évet még ki kell bírnod egy osztályban vele. Persze az után is lehettek jó viszonyban.
2013. febr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

1. szabály : Házi nyúlra nem lövünk .

2. szabály : ki nem szarja le a szabályokat ?


Szerintem ha lehetőséged van rá gyere össze vele. Most én is egy ilyen kapcsolatban vagyok és elég jól megvagyunk :)

2013. ápr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!