Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A melegek között is erős a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek között is erős a rivalizálás?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy egy nagyon jó barátom (aki a férfiakhoz vonzódik és magát főleg passzívnak vallja) remekül kijön az aktív és uni beállítottságú srácokkal (meg a heteró haverjaival, ismerőseivel), a passzívok társaságát viszont általában kerüli, mondván, hogy ki nem állhatja a többségüket, és minek jópofizzon olyanokkal, akik elhalászhatják előle a fiúkat (azt hiszem, csak egy vagy kettő szintén passz. haverja van, őket viszont nem tartja veszélyforrásnak). Helyes srác, rendszeresen kondizik, ráadásul értelmes is, ezért nem értem, miért tart ennyire a "riválisoktól". Mikor kérdeztem, hogy az azonos szexuális szerepű meleg férfiak mind így viselkednek, azt mondta, nem tudja, neki kevés ismerőse van. Ti hogyan látjátok?

(A barátnőmmel érdekel minket ez a dolog, hogy a meleg férfiak között is hasonló-e a féltékenység, mint köztünk, lányok között)

Előre is köszönöm a válaszokat.:)


21/L



2013. jún. 27. 15:30
 1/7 anonim válasza:
Szerintem simán. Emberek vagyunk, ezek meg beállítódástól független emberi érzések.
2013. jún. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a hetero lányok és fiúk is rivalizálnak.
2013. jún. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

lehet én vagyok kissé konzervatív, de marhára nem érdekel, hogy melyik haverom, barátom ismerősöm mit csinál az ágyban a párjával, akár hetero akár nem hetero az illető...ebből kifolyólag, ha meleg pasi lennék, akkor sem tudnám, hogy ki a passzív fél az ágyban így nem ez alapján barátkoznék...nem mellesleg a barátnőimre sem vagyok féltékeny



mielőtt rám aggatja valaki, hogy homofób vagyok: 35/N/bi ;)


bocs az off-ért

2013. jún. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igazatok van, végtére is ők is csak emberek, lehet, hogy túlgondoltuk ezt a kérdést.

Utolsó, semmi gond, nem volt off, a mi hülyeségünk, hogy ilyesmiken agyalunk (megjegyzem, mi sem tudtuk, milyen beállítottságú, amíg el nem mondta, szóval nem ez alapján barátkoztunk vele). :)

2013. jún. 29. 20:21
 5/7 anonim ***** válasza:

A Melegeknél rosszabb a rivalizálás, mint a lányoknál..

Mivel a saját nemedből keresel magadnak valakit ezért jobban meglátszik, hogy jobb vagy rosszabb vagy-e hozzá képest, mintha az ellenkező nemből nézelődnél. Mindenki szereti a hozzá hasonlóakat keresni. Ezért van, hogy sok egymáshoz hasonló ember összejön. A melegek számára nagyon fontos a külső és nincs olyan, hogy egy vézna csúnya srác összejöjjön egy helyes kondis sráccal, mert mindenkinek van egy elvárási szintje. Ezek jobban kiéleződnek.

Lássuk be: a LEGTÖBBEN minél jobbat akarnak, de ahhoz tenni is kell, ezért ennyire megszállott a külsejével a legtöbb meleg, mert itt még nehezebb párt találni. Úgyhogy természetesen mindig van rivalizálás.


A legjobb barátom és én is szoktunk rivalizálni. Van féltékenykedés, nyilván, de megtanultuk kontrollálni. Csak vigyázni kell, hogy ne essünk túlzásba, és ne csak magunkról beszéljünk és, arról, hogy "milyen jól nézett ki a srác, aki ma reggel megnézett".

2013. jún. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Logikus, amit mondasz, ő is állandóan elégedetlen, most ott tart, hogy az anyukájával (aki egészségügyi szakember, és ért a táplálkozástudományhoz is) állíttat össze egy új, teljesen fitness étrendet, hogy még tökéletesebb legyen, mert egyrészt alsónemű modell szeretne lenni (véleményem szerint most is nyugodtan elmehetne), másrészt neki is csak a sportos srácok tetszenek. Szerintem már így is jó, de rázza a fejét, hogy itt lehetnék nagyobb, ott formásabb, kevesebbnek kéne a testzsíromnak lenni stb. Remélem egyszer elégedett lesz magával, mert ez a lelki önsanyargatás csak megrontja (de ki vagyok én, hogy ítélkezzek, csak szeretném, ha boldog lenne). :)
2013. jún. 30. 00:47
 7/7 anonim válasza:
Sajnos sokkal nagyobb a rivalizálás.Ott nincs kötelezettség,esetek 80%-a arról szól,hogy minél több pasit megszerezni.Nincs köztük összetartás!!
2013. jún. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!