Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírtam, de vissza sem írt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírtam, de vissza sem írt, élőben meg tök máshogy tűnt minden?!

Figyelt kérdés

Élőben tök úgy tűnt,hogy elbeszélgetnénk,ellenénk, ha megismernénk egymást,rajta is ezt láttam.

De ráírtam,és nem válaszolt vissza...

Egyértelműen elutasított minden jellegű közeledést ezek szerint,de akkor miért tűnt úgy,hogy azt érzi amit én?


Legalább megpróbáltam,de semmi jó nem jött ki belőle, baromira beégtem,mert legközelebb látom rá sem merek majd nézni,plusz magamnak is hatalmas fájdalmat okoztam...


Ilyenek lennének a fiúk?


2013. jún. 27. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Pont ez van egy fiú ismerőssel is,szóval nem a fiúk ilyenek,hanem néhány ember.
2013. jún. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"ellenénk"

A fiúk nem tudnak elleni, úgyhogy nem ilyenek.

2013. jún. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Látta az üzenetet?

Mert nekem van olyan hogy a csaj ír,és nem kapom meg..és ez később derült ki.

2013. jún. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pont ugyan ez, csak fiú vagyok. Mikror találkozunk azt hiszem bejövök neki, mikor ráírok nem vàlaszol. :(
2013. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért, mert ti sem bírjátok elmondani, ha valami gondotok van! Utána meg sírtok, hogy nincs pasitok.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__451..

2013. jún. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Letisztáztam vele egy másik oldalon,hogy ha névvel megy visszaír (előtte névtelenül írtam ott) Megígérte,aztán elküldtem neki az üzenetet fent volt 5 percet,majd lement chatről... ennyit erről,bumm...

Olyat nyilván nem írok neki,hogy így csalódtam,úgy csalódtam,meg egyéb hülyeségek,de most nem értem mi van.

Nem látta amúgy,de gondolom chaten ahogy ráírtam a nevem ott volt,akkor írhatott volna egyből,még 5 percig fent volt, hülyére tett rendesen,ez az élet meg kell szokni...


Köszi..:D Csak egy baromi nagy palimadár vagyok...:D Semmi nem jön össze.

2013. jún. 27. 21:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne csüggedj lesz még jobb!

Nekem se jön össze semmi,idén 3 csajnál próbálkoztam,de persze nekik a selyemfiúk kellenek,nem egy normális magas fiú..


virtuális pacsi? :D

[link]

2013. jún. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

;) Köszi utolsó.


Időközben visszaírt,de már előtte fent volt chaten írtam lement, aztán üzenetbe írt vissza. Lényegében köszöntünk egymásnak:D De nagyon boldog voltam, csak nem tudtam hova tenni,hogy miért váratott 1-2 órát,mikor azonnal is visszaírhatott volna,nos mindegy,lényegében visszaírt aranyos volt..:):D

2013. jún. 27. 22:51
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocsi:D szóismétlés:D
2013. jún. 27. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!