Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Barátom ma megsértődött, és alig beszélt velem, mert nem akartam elmondani, hogy miért mentem ma be a másik városba.

Oké, hogy érdekli mikor mit csinálok, és általában tudja is, de most nem mondtam el, mivel meglepetést csinálok neki, és oda kellett mennem. Annyit mondtam, hogy majd holnap meg fogja látni,de nem mondom el miért mentem. Valószínű azt hiszi találkoztam valakivel, mert viccesen szóvá is tette, viszont egész nap rideg volt,és alig mondott valamit.

Nem értem miért sértődik be ilyenen, nem is tudom hogy viszonyuljak. Mit csináljak ilyenkor? Semmiképp nem akarom elmondani miért mentem...


2013. jún. 27. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Cirkuszolós gyerek.
2013. jún. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De mit tehetek?
2013. jún. 27. 23:36
 3/4 anonim ***** válasza:
féltékeny rád,ezt ismerem :) Nem tudsz tenni semmit.Majd lenyugszik ha megtudja hogy miért voltál ott.Nem lesz gáz.Csak az nem fog tetszeni neki azután se,hogy nem mondtad el neki hova mész,még ha nem is várta volna el hogy elmond miért.
2013. jún. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jézusom az ilyenekt sose értettem... Minden pillanatodról be kéne számolnod? Mi barátommal külön városban élünk hétköznap még sem kéri számon rajtam minden egyes nap hogy hol voltam kivel és mit csináltam... Nem bírom az ilyen hisztis kisfiúkat...
2013. jún. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!