Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire nehezen fogja fel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nehezen fogja fel? Folytatás.

Figyelt kérdés

Ez volt az, amit én tettem ki, http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


És hogy mi történt, miután azt írtam, hogy este nem leszek fent skype-on, és ez nem barátság? Azonnal ezer millió telefonhívás folyamatosan. Értelmetlen érzelmileg zsaroló sms-ek. Késő este arra ébredtem, hogy megint ő csörget. Utána azonnal sms-t küldött. Folyamatosan azt írkálja, hogy mi barátok vagyunk, bocsánatot kér stb... de ez engem már nem hat meg, nem érdekel. Ennyire nehezen felfogható, hogy ez nem barátság volt az ő részéről, és neki csak egy olyan ember kell, aki ott ül a gép előtt skype-on,hogy ne unatkozzon??? Na, én többé nem leszek az az ember. Meg mindig írogatja, hogy szeretne valamit kérni, komolyan? Ez sem érdekel!!! Meg hogy este szüksége lett volna rám. Pont este? Pont akkor mikor azt írom, hogy nem leszek és vége ennek az egésznek? Komolyan vannak ilyen érzelmileg gyenge emberek?


2013. jún. 28. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad, érzelmileg akar zsarolni. Szerintem ne állj többé szóba vele,nyilván ez az ember őrült. Ha meg folytatja ezeket a zaklatásokat, válts telefonszámot, vagy kérj távolságtartásit. Ez az ember őrült.
2013. jún. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már az elején egyértelműen tisztáztad, hogy neked nem tetszik...nem szereted mint férfit csak mint barátot...és szerelmes sose leszel belé illetőleg nem működik nálad a kémia irányába ergo sose feküdnél le vele? Csak barátnak tekinted! Ezt egyértelműen közölted vele? Nem virágnyelven meg finom női utalásokkal? egyértelmű voltál? Ha igen, akkor a srác valóban nem 100-as....ha viszont nem játszottál tisztességesen akkor a srác csak kétségbeesetten szerelmes beléd és nem szeretne elveszíteni téged! Ne haragudj kérdező, de HA játszadoztál az érzelmeivel akkor megérdemled..majd legközelebb korrektebb leszel és nem játszol más ember érzelmeivel! Ha meg korrekt voltál és EGYÉRTELMŰ!!!!!! már az elején is..akkor valóban ez zaklatás és tedd meg a megfelelő lépéseket! Azt is remélem, hogy nem használtad ki a srác érzelmeit és ő nem adott többet a barátságotokba mint te, mert az ugyancsak gerinctelen lett volna részedről!
2013. jún. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, képzeld, többször is, EGYÉRTELMŰEN KIJELENTETTEM NEKI, HOGY NEM AKAROK TŐLE SEMMIT ÉS NE IS REMÉNYKEDJEN, TŐLEM NE VÁRJON EL OLYAT, AMIT Ő SZERETNE! Nem játszadoztam vele! Írjam azt, hogy ő mint barát miket csinált? Sose figyelt oda rám, mikor beszéltem hozzá, ezt az elmúlt időben kezdte csinálni. De régebben is előfordult néha. Volt olyan, hogy felhívott skype-ra, és órákig kellett rá várnom, utólag tudtam meg azt is, hogy addig ő cseten nőkkel beszélt. És ezt nem lehetett volna velem közölni, hogy ne várjak, mert dolga van? Megértem én azt, de akkor ne írja azt, hogy legyek ott, mert sürgős, de közben sza.rt rám, már bocsánat. Szóval nem is tudom ki használt ki itt ebben a barátságban!
2013. jún. 28. 09:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerűen tiltsd le mindenhonnan és ha ez sem elég jelentsd fel zaklatásért! Nem is értem miért barátkoztál ilyen emberrel már az elején 2-3 hét hagyni kellett volna és pasiznod...
2013. jún. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mert az elején normális volt. És mikor kezdődtek a gondok, sajnos adtam még annak a régi barátságnak egy esélyt. Amit akkor nem kellett volna, mert nem változott meg.
2013. jún. 28. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!