Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha küzdök, harcolok érte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha küzdök, harcolok érte belém szerethet?

Figyelt kérdés

Hát ez a lány... rengetegszer megbántott és én is őt. Nem jártunk. Én szerelmes voltam belé. Ő mást szeretett. Én feladtam. Elfelejtettem 2héttel azután írta hogy szeret. Akar velem dvdzni. Megvolt de elmondtam neki hogy nekem ez nem biztos hogy menni fog. Erre ő már nem akarta.


2 hét múlva... idáig sokat beszéltünk msn-en és úgy éreztem vissza kell szereznem. Elhívtam hozzám dvdzni. Közbe ismét beleszerettem. Ő azt mondta KICSIT érez vmit irántam. Elhalasztottuk 1 párszor. Én azt hittem nem akarja és egy olyat mondtam mait nem kellett volna. Tudta hogy ő bántott meg és azt m,ondta nekünk így lesz a legjobb. De nem nem így lesz a legjobb. Én nem adom fel.


Mindent megteszek hogy kapcsolatba maradjunk. Msnt hanyagolom. Telefonálni sose telefonáltunk és most elkezdeném ezt pl. És találkoznék vele. Tudom hol szokott lenni és oda megyek. Hogy lássam és néha keresem a társaságát.


Nem adom fel 1-2 hónapig sem akkor szerintetek mennyi ez esélye hogy belém szeret??


És nem adom fel! Nem akarom elfelejteni mégegyszer!


2009. okt. 14. 18:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen helyzetben vagyok.Szakítottam a barátommal ő viszont nem akar beletörődni ebbe,visszaakar kapni.Folyton írogat,a barátnőimet kérdezgeti rólam.Én már nem akarok tőle semmit és nagyon elegem van ebből,szóval nálam nem ért el semmit vele,csak azt,hogy megharagudtam rá.

De attól függ a csaj reakciója,hogy szeret-e.Mert ha érez még irántad valamit,akkor lehet,hogy van még esélyed.De ne legyél túl rámenős és nyomulós,mert az taszító.Szerintem egy próbát megér aztán meglátod hogyan reagál,ha pl.kimész elé és találkoztok.Ha örül akkor van esélyed.

2009. okt. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!