Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elfejteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfejteni? Hogy tudnám elfelejteni? Volt más is ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés

Volt/Van egy férfi az életembe akit nem tudok kiverni a fejemből, nagy volt a szerelem, de nem lett belőle semmi mert messze lakott. De folyamatosan kapcsolatba voltunk, hol eltűnt hol felbukkant, mikor összejöttem a párommal akkor azon kibukott, hogy ő akart engem.


Szeretem a barátom, de valahogy túl sokat gondolok erre a másikra és nem tudom, hogy miért, vagy hogy felejtsem el, volt más is ilyen helyzetbe? Az írhatna egy két tanácsot.


2013. máj. 12. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
A szenvedély és a fellángolás nagy úr, de ne add fel a biztosat a bizonytalanért! Ki tudja, lehet hogy szórakozik csupán.. A férfiak többségének csak addig kellesz amíg nem kaphat meg, ne légy buta, ha addig amíg nem volt barátod nem kellettél neki, akkor most is csak addig kellenél hogy jól meghúzzon és ezzel kielégítse a saját büszkeségét, hogy el tudott csábítani..
2013. máj. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. Csak én fiú vagyok. Van egy lány, akitől országok választanak el. Hónapokig naponta volt webcam, és ha ez el is maradt, akkor is órákat chateltünk. Most már lassan 6 hónapja beszélek vele, és kezdünk elhidegülni egymástól. Összejött neki egy komoly kapcsolat, nekem meg jöttek-mentek a lányok, voltak fellángolások, de egyikkel sem éreztem úgy, hogy ez működhet. Egyre kevesebbet beszélünk, és földhöz vág, hogy a tökéletes lány országokkal arrébb van. Lassan elhidegülünk, tudom hogy jobb így, mint szívatni magam. Inkább megpróbálom elfelejteni, neked is ezt kéne tenned. Csak az a gáz, hogy mikor én "felejtek", eszméletlen önpusztításon megyek keresztül...
2013. júl. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem elgondolkoztató, hogy az illető nem lépett, mikor még nem volt barátod. vajon miért nem?

ha annyira akart volna téged, ha érett személyiség lenne, valami megoldást keresett volna.

most kényelmes neki ugrálnia, mert nem fenyegeti a veszély, hogy valami is lesz a dologból.

én arra tippelek, hogy egy éretlen személyiség, aki nem akar igazából komoly kapcsolatot, csak sóvárogni meg ábrándozni szeret, meg téged hülyíteni.

2013. júl. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!