Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinaltok, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinaltok, hogyha remenytelenul szerelmesek vagytok? Hogyan tudnam elfelejteni azt a fiut?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért reménytelen?
2013. ápr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sírok olyankor.. bár fiú után még nem igen sírtam csak 1 szer.
2013. ápr. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy másik fiúval.

Én nem szoktam reménytelenül szerelmes lenni. Annyit csalódtam már, hogy meg sem kottyan.

2013. ápr. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azert remenytelen, mert en 14 vagyok, o pedig 19 :| es kb. azt se tudja, hogy letezem. koszi a valaszokat, aranyosak vagytok :S :)
2013. ápr. 29. 22:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha el akarok felejteni valakit akkor megszűntetem a kapcsolatot:) az eleje nehéz, de működik.
2013. ápr. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jajj de aranyos :) Majd ha te is 19 leszel, akkor már csak nevetni fogsz ezen :D
2013. ápr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csajszi, 14 vagy, Ő 19. A korkülönbség nem nagy, HA huszon felett lennétek!! DE te még most lépsz gimibe, Ő pedig integet onnan kifelé, hacsaknem már fősulis.. Szóval egészen más az érdeklődési körötök... Persze, ha majd idősebb leszel, akkor meg sem kottyan ez az 5 év, de most még biztos, hogy reménytelen lenne a dolog.
2013. ápr. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szóval ne búsulj, mert biztos, hogy van elég hal a Te korosztályodban is ;) Amúgy meg nem maradsz le semmiről, hidd el nekem. Próbálj meg új tevékenységeket beiktatni a mindennapjaidba. Találj valami új sportot, stb, amivel lekötheted a figyelmed :)
2013. ápr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!