Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy elfelejcse a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szolnoki.dia kérdése:

Mit tegyek hogy elfelejcse a multat és ujra belém szeressen?

Figyelt kérdés

Ő nagyon szerelmes volt! Mondta is sokszor, el is hitette velem, hogy örökre együtt maradunk!

De sajnos én folyamatosan, apróságokkal gyilkoltam az Ő szerelmét, és bántottam Őt! Nem akarattal, de a figyelmetlenségemmel. Vagy néha ha tudomásomra is jött, hogy nem úgy bántam vele, nem kértem bocsánatot, mondom majd megbeszéljük, meg mittomén.


Nem voltam szerelmes (azt hittem)!


És most hogy dobott, és végleg vége, majd bele őrülök a hiányába!!! Most kell rájönnöm, hogy mennyire szeretem, és hogy nem tudok nélküle élni!

És most tudatosult bennem, hogy mennyit bántottam, mikor elmesélte azokat a dolgokat.és azt monta nem meri ujrakezdeni am a fiu 17 éves


2013. jún. 28. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
majd ha tojáshéj lekopott a popsidról akkor gyere majd vissza! :)
2013. jún. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sudribunkó ***** válasza:
73%
"elfelejcse"??? vajh' miért nem kellesz senkinek?
2013. jún. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tanuld meg a magyar helyesírás szabályait!
2013. jún. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
ezt már sehogy nem éred el, hagyjad szegény srácot legyen boldog egy értelmes lánnyal N
2013. jún. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de lehet,hogy megtud még bocsájtani?
2013. jún. 28. 18:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt nem hinném.
2013. jún. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!