Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők szeretik ha szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szeretik ha szeretik őket és fontos az embernek. De akkor még is egy idő után miért lesz fontosabb az elérhetetlen és ami nem biztonságos? Na akkor most melyik kell nekik?

Figyelt kérdés
2013. jún. 29. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
A nőknek az elérhetetlen kell sok esetben. Akárki akármit mond, fütyülök rá, én ezt tapasztaltam. MIndig az kell nekik, ami nem lehet az övék.
2013. jún. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A biztos azért nem jó, mert hátradőlnek, tudják h bármit csinál ott leszel ezért BÁRMIT meg is tesznek, de ha érzik, hogy nem ők irányítanak, akkor azon fognak agódni, hogy el ne veszítsenek.
2013. jún. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ebben nincs logika, ne is keress!

Mindkettő igaz, meg egyszerre is fennállhat. Férfi ésszel ne próbálj meg női logikát megfejteni, mert abból csak bajod származik - agybajod!

2013. jún. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az elsőnek a tapasztalataira hallgass!
2013. jún. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt már én is tapasztaltam, sajnos.

De szerintem nem is nagyon van olyan férfi, aki nem látott volna még ilyet.

2013. jún. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A biológia a ludas mindenben. Egyszerre két, ha úgy tetszik, egymással ellentétes irányú hatásnak vannak a nők kitéve: 1. a természetben az alfa hímmel (a szebbel, a jobbal, a nagyobbal,az erősebbel) igyekszik párosodni a nőstény, hogy az utódok egészségesek legyenek. Mivel mi is biológiai lények vagyunk, ez bennünk, emberekben is megvan.


2. Viszont az állatvilággal ellentétben,az ember nem hordákban, kolóniákban él, és még az ösztön sem garantálja sokszor, hogy egy férfi aki apává lesz, az a családdal marad.

Ezért a nőket a hormonok az izgalmas, erős pasikhoz hajtják, akiket aztán megpróbálnak háziasítani, hogy biztonságban érezhessék magukat. Mert az utódneveléshez biztonság kell.

Viszont egy alapból unalmas, biztonságos férfi meg nem fogja felkelteni a vágyat az utódnemzésre. Ez a 22-es csapdája.

2013. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!