Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagyon baj ha nem szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon baj ha nem szeretem a fiúkat? 12. L

Figyelt kérdés

Szerintem túlságosan primitívek és megbántják mások érzéseit.

(vagyis akiket eddig ismertem az iskolából azok mind ilyenek)

folyton csak a veszekedést és a bajt keresik..

minden barátnőmnek volt bár barátja és már adtak is puszit az arcukra de nekem nem!éz ezért csúfoltak is!


Mindíg csak piszkálnak és zavarba hoznak és ezzel szórakoznak..

sokkal jobban érzem magam a barátnőimmel de tőlük is csak mindíg azt hallom hogy: " jaj de szeretem ezt a fiút,meghogy bárcsak viszonozná az érzéseimet..blabla bla."


minden félévben megkérdezik hogy:"ki tetszik neked" és meg mindíg azt mondom : " a fal,de ha belegondolok a parketta is nagyon szép"!

egésznap képesek sóhajtozva nézni a fiúkat...meredő kiskutya szemekkel...

enyire nagy baj ez? Miért vagyok különc :/?



#fiú #lány barátaim #nem értem őket..
2013. jún. 29. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még. Nem bántásból, de tényleg. Ha 5 év múlva is ezt érzed, az nagyobb probléma. De az igaz, hogy a lányokat ennyi idős koruktól tényleg nagyon érdeklik a fiúk, és 90%-ban ez a fő téma. És ez csak még inkább így lesz.
2013. jún. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem vagy különc és velük sincs baj.


annyi van csak, hogy ők korábban érnek/értek. őket már érdekli a fiútéma, téged meg még nem.

de ne aggódj, egy év, vagy annyi se, és minden kiegyenlítődik.


:)

2013. jún. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mikor 12 éves voltam engem sem érdekeltek a fiúk egyáltalán. Nincs ezzel semmi baj, nyugi.
2013. jún. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, engem se érdekeltek kb 16 éves koromig.
2013. jún. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12 évesen engem csak a pokemon érdekelt :D
2013. jún. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi sem téged.

Viccet félre téve nem nagy baj. Nekem van egy 11 éves húgom, rá sajnos tapadnak a pasik annak ellenére, hogy ő nem akarja.

2013. jún. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!