Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerezzem meg magamnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem meg magamnak? Hogyan érjem el hogy kelljek neki? Vagy mit tegyek hogy jobban érdeklődjön irántam? Hogy csábítsam el?

Figyelt kérdés
Hát. Van egy fiu. Egy buliban láttam, nagyon megtetszett. Akkor tudtam már hogy nekem ő kell. még aznap bejelöltem facebookon, rá pár napra ráírtam és elkezdtünk beszélgetni. Utána találkoztunk több buliban is ott elvoltunk, beszélgettünk smárolásnál több nem volt. Most már ismerem kb.2 hónapja. és nagyon megszerettem. De soha nem mondja hogy találkozzunk vagy valami. Mindig nekem kell felhoznom hogy találkozzunk. :S és ha nem tud bejönni hozzám, akkor szokta mondani hogy én mennyek le. De szerintem azt csak poénból mondja mindig. Nem is szeretné hogy le mennyek hozzá. őő életem értelme. kell nekem. nagyon szeretem.

2013. jún. 29. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

pfff....

bulikon smároltok, de amúgy nem érdekel...

én fiú vagyok, és baromira nem veszem komolyan az ilyen lányokat... nem mondom, egy-egy bulin én is elvagyok velük, de komolyabban nem foglalkozom velük.. komolytalan bagázs..

2013. jún. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
találkoztunk már bulin kívülis. és érdekel.
2013. jún. 29. 21:01
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Téged lehet.. lány vagy, így vagy kódolva, hogy kötődsz..

a fiúk pont fordítva vannak bekötve... addig érdekel valami, amíg lehet érte küzdeni, van benne kihívás, amíg nem az enyém....

szexuálisan lehet, hogy vonzódik hozzád, de esélyes, hogy elkönyvelt a könnyű prédák közé, akikkel kapcsolatot nem érdemes kezdeni.... max megdugni...


gondolj már bele... ha egy lány csak úgy smárol egy pasival... ki akarna olyannal járni? elvégre ha ilyen könnyen jön neki, akkor egyrészt nem is gondolja komolyan, másrészt meg akkor mással is megteheti könnyen... melyik pasinak jó ez? úgyértem azok közül, akik barátnőt keresnek, nem csajt..

2013. jún. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hogyha "elérhetetlenné" vagy nem annyira könnyen kaphatóvá "teszem magam".. úgy fogok viselkedni.. akkor lehet méf esélyem.? :S
2013. jún. 29. 21:19
 5/11 anonim ***** válasza:
inkább legyél normális
2013. jún. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
oké
2013. jún. 30. 16:06
 7/11 A kérdező kommentje:
de mit tegyek hogy érdeklődjön irántam.? vagy hogy szerezzem meg ? :'(
2013. jún. 30. 16:45
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarf megszerezni.... mi ez, trofea? Nem targy, hanem ember, sosem lehet a tied senki... csak veled tarthat, de nem a tied!


Legyel kedves, aranyos, stb.... nem nagyon lehet mondani konkret viselkedesi format, plane a srac ismerete nelkul... de legyel szeretheto es kiegyensulyozott... termeszetes es mindenekelott mosolygos, vidam:) nem er semmit egy lany, ha nem mosolyog

2013. jún. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
értettem. :)
2013. jún. 30. 17:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Es bocsi a leszolo hangnemert, csak a fogakmazasod miatt neha elkapott a felhabo4odas heve:D
2013. júl. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!