Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerezzem meg magamnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem meg magamnak? Hogyan érjem el hogy kelljek neki? Vagy mit tegyek hogy jobban érdeklődjön irántam? Hogy csábítsam el?

Figyelt kérdés
Hát. Van egy fiu. Egy buliban láttam, nagyon megtetszett. Akkor tudtam már hogy nekem ő kell. még aznap bejelöltem facebookon, rá pár napra ráírtam és elkezdtünk beszélgetni. Utána találkoztunk több buliban is ott elvoltunk, beszélgettünk smárolásnál több nem volt. Most már ismerem kb.2 hónapja. és nagyon megszerettem. De soha nem mondja hogy találkozzunk vagy valami. Mindig nekem kell felhoznom hogy találkozzunk. :S és ha nem tud bejönni hozzám, akkor szokta mondani hogy én mennyek le. De szerintem azt csak poénból mondja mindig. Nem is szeretné hogy le mennyek hozzá. őő életem értelme. kell nekem. nagyon szeretem.

2013. jún. 29. 20:55
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

:S :D

de az egésznek már tök mind1.. tegnap kiderül, hogy a gyereknek rajtam kívül van még egy valakije. :/ :'( :'(

úgyhogy erről ennyit. :/ de azért még nem adom fel :( :)

2013. júl. 1. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!