Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha megtetszik nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha megtetszik nektek egy lány akkor először arra gondoltok, hogy szexelnétek vele és csak utána gondolkodnátok el azon, hogy több is lehetne? 24L

Figyelt kérdés
2013. jún. 29. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Bennem fordítva zajlik le. Folyamatosan építem fel a szinteket (ismerkedés/randi - csók - kapcsolat és azon belül szex)
2013. jún. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
én, nem.
2013. jún. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Változó, kisugárzás, utolsó szex óta eltelt idő, hangulat, élethelyzet, stb stb. Szóval sok minden befolyásolja. De leginkább a lány. Egy ribi esetében bele sem gondolok a komolyabb dolgokba. Más esetben meg az az első


25/f

2013. jún. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
én mindig a lányok külsejére szoktam felfigyelni, és utánna akarom megismerni. tehát igen, elösször dugi aztán huzi.
2013. jún. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Ha megtetszik egy lány, egyből eszembe jut, ami velem történt, mikor egy nekem tetsző lánnyal ismerkedtem meg. Minden ok nélkül eldobott, még azt sem tudom, miért. Valószínűleg ő is azt fogja tenni velem, úgyhogy mielőtt még több lehetne, én dobom el. Ha dugni akarok, fizetek érte. Sokkal egyszerűbb. Nem kell a körítés, egyből a lényegre térhetek.
2013. jún. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez csak tőled függ :) De inkább úgy fogalmaznék h eleve olyan nők társaságát keressük ismerkedésnél pláne éjszakázásnál aki külsőre vonzz szexuálisan felkelti az érdeklődésünket tehát elsőként a külsőt nézzük utána beszélgetésnél derül ki mi lesz belőle mennyire passzolnánk, mennyire gondolja komolyan milyen ember mennyire megbízható mennyire tud lenyűgözni....de ezt legjoban kapcsolatban tudja az e.ber kideríteni :) de a szex is fontos persze és ha könnyebben adja magát nem feltétlen les z egy kaland akár abból is lehet hosszútávú :) ez emberfüggő h mit szeretnénk tőle :) nem feltétlenül szexet én is voltam már úgy h komolyabb szándékaim voltak nem szex de aztán nem voltak azonosak a nézeteink így csak szex lett belőle :D amit még most is sajnálok,de ez van....viszont vanak olyan lányok akiktől többet nem szeretnék okai főleg a gondolkodásuk, viselkedésük vagy a körülmények....
2013. jún. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szemely szerint velem peldaul volt mar olyan, hogy baromira megfogott egy adott lany, tenyleg nagyon tetszett es a szemelyisege, kedvessege, intellektusa is abszolut lenyugozott, de ha ra gondoltam, egyszeruen valahogy nem voltam kepes szexualis kontextusban gondolni ra.


Akik nem voltak ram ekkora hatassal, de megtetszettek ilyen-olyan oknal fogva, oket sokkal konnyebben illesztettem bele szexualis jellegu kepzelgesekbe is.

2013. jún. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

23:04

akkor akiről először írtál vele le sem feküdtél?

2013. jún. 29. 23:07
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt már mindkettőre példa.

Szexre nagyságrendekkel több nő tűnik alkalmasnak de néha-néha van olyan lány, akin látszik, hogy ő más.

2013. jún. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jajj...meglátjuk a nőt valahol akkor elsőre , első pillantásra meg lehet mondani, hogy megdugnád e, és megismernéd e, ez mindenkinél így van!


Vannak olyan nők viszont akikről süt az, hogy ez egy értelmetlen buta pics* na az ilyeneket csak megdugnánk.

2013. jún. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!