Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen dolog az ha egy fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolog az ha egy fiú, férfi (35 éves) állandóan egy nő körül sündörög a lány szerelmes lesz ő meg utána lelép?

Figyelt kérdés
2012. dec. 13. 07:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Normalis?
2012. dec. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Csak dugni akarta, kapcsolatot meg nem akart. Elég sok pasi van így ezzel. Ha nem muszáj, egy férfi nem állapodik meg. Addig bájolog, ami lefektet, aztán szärik rád. Szép az élet!
2012. dec. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
:D azért egy 35 éves nem fiú :D
2012. dec. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi a baj ezzel??
2012. dec. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A nő oldalán önbizalomromboló,a férfi oldalán pedig önbizalomnövelő...
2012. dec. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ahogy normális. A hódításnak él és nem akar kapcsolatot mert akkor ugye nem tud hódítani.
2012. dec. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a nő kell neki, hanem a vadászat. Teljesen normális.
2012. dec. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dehogy normális! Ez nem normális. Egy ilyen 35 éves még mindig nem nőt fel teljesen. Kb. a mai 20 évesek szintjén van. Szóval ilyen értelemben normális. Gyerek! Valószínűleg ő is azt szeretné, hogy egy csaj ezt csinálja vele.
2012. dec. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Snl.Drako ***** válasza:
100%

Hát erkölcsösnek nem erkölcsös, de normális. Társadalmilag ha egy férfi fektet meg egy csomó nőt, akkor ő a hatalmas menő meg mit tudom én, még mekkora király, ha viszont egy nő csinálja ugyanezt, akkor elmondják minden elképzelhető módon prostituáltnak. Viszont kedves második válaszolónak nincs igaza, mert van férfi, aki stabil kapcsolatokra utazik (lásd: én) és rohadtul elege van abból, hogy a társadalmi nyomás ellenére is rengeteg olyan nő van, aki viszont nem (szerencsére azért nem az összes, de nem tudom, kb hány % lehet).


Viszont, azt tegyük hozzá a történethez, hogy nem biztos, hogy eredetileg is el akarta csavarni a fejét, csak így sikerült. Láttam én már olyat, hogy a férfi (35 évesen azért már inkább férfi a férfi, és nő a nő, nem fiú meg lány) szimplán kedves volt, plusz határozott jelleme volt, és szándéktalanul csavarta el a nő fejét. Lehet, hogy ettől megijedt, és lelépett (erre sajnos nagyon nagy hajlam van az emberben, hogy elfusson a probléma elől).


Szóval LEHET, hogy a férfi a "hibás", de az is LEHET, hogy a női túlkombinálás lépett életbe. Ami szintén maximum idézőjelben "hiba", de attól még a helyzet ugyanúgy trágya.

2012. dec. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Teljesen normális mindig bizonyítani kell egy férfinak, hogy tud hódítani. Sajnos a kapcsolatok már csak ilyenek

nem egyformán szeretnek az emberek mindig az a nyerő aki kevésbé szereti a másikat.

2012. dec. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!