Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a pasik szerint ez így működik?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek,a "ne általánosíts"! felesleges kommentek elkerülése végett!!


A legtöbb pasi szerint,te vagy a hibás,ha:


-megcsal a párod! (biztos nem adtál meg neki mindent,ellaposodott a kapcsolat)

-ha bunkó,vagy erőszakos pasival vagy (szakítani kell,te vagy a hibás,h megismerted,és h nem tudta a leg 1. találkozás alkalmával,hogy ilyen lesz....)

- ha rossz a szex (tuti nem jól csinál valamit a lány,hisz minden pasi jó az ágyban)

- ha jóképű pasival szeretnél ismerkedni (hogy képzeled hogy nem ismerkedsz Quasimodoval?!külsőséges r..banc vagy,nekem se kellenek csúnya lányok,de azért én mégis pasi vagyok....!)

-ha tanult,és nem az hogy gazdag,de azért anyagilag stabil lábakon álló pasit szeretnél! (mi bajod a nyóc általánosa?pénzéhes r.bi vagy?)


2013. jún. 30. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Téged valaki megbántott? Vagy mi a gond? írj privátban, ha gondolod. Elég kemény dolgokat írtál le, olyanokat, amik... hát, hogy is mondjam.
2013. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert ha nem így van, akkor nem vagy ura a saját életednek. Válassz, hogy melyik a jobb... :)
2013. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert könnyebb másban keresniük a hibát,mint magukban.
2013. jún. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ha megcsalod a párod, akkor mindenképpen te vagy a hibás, hiszen te CSAL-tál. mondd meg neki, hogy nem akarsz vele járni, és utána keress újat.

a bunkó pasinak mondhadtsz bármit, akkor is te leszel a hibás, hiszen BUNKÓ

a szex részt nem tudom, hogy honnan vetted

a jóképű pasis témában meg igazat adok neked, hiszen most komolyan, ki akar ronda emberrel együtt lenni. azért hívjuk rondának, mert nem tetszik.

az utolsónál meg megint neked van igazad, ez szimplán ösztön, mindenki azt választja, aki biztosabb hátteret tud nyújtani. régen az erős, most meg a tanult gazdag.

2013. jún. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

ma 13:35


részben igazat adtál,én meg azt mondom,nem vok megkeseredett,van kivétel ez igaz! csak itt pl megfigyelem az ilyen kérdéseket+egy két tapasztalat a való életből,és ez jön le.....

2013. jún. 30. 13:41
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Na én meg úgy döntöttem teljesen igazat adok.....


Mert nekem is ez jön le,egy halál bunkó,és tényleg tipikus tanulatlan pasitól (akinél 24 évesen az X-box,a számítógépezés,meg a kocsi,motor,szex,telefonok....stb a nyerő téma)megkaptam hogy beképzelt kis ribike vagyok,mert nem akarok vele ismerkedni,annak ellenére,hogy milyen "jóképű",de igen,tényleg én vagyok beképzelt.....

2013. jún. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Jézusom milyen pasikkal ismerkedtek ti :D

Nem tudom engem ha visszautasítanak nem akarnak megismerni azt emwlt fővel viselem tudom h másnak is meg van az ízlése :) a pénz meg h stabil lábakon áll az meg minden pasinak minimum lenne hiszen valami célja kell h legyen az életben valahogy csak el kell tartania magát és idővel mindenki akar majd családot tehát ez megint érdekes szerintem ez alap dolog ....szexet nem értem a pasikis tudnak bénázni és ha ügyetlen a barátnő akkor nem az a megoldás h keresek másikat hanem felhívom a figyelmét a hiányosságaira :) ezek csak gyenge kifogások szerintem h te érezd magad rosszul :) sajnállak h ilyen emberekbe futsz bele én :D én férfi vagyok de nem szeretek autókról,motorokról beszélni nem nézek sportot nem xboxozom nem játszok számítógépen helyette kimegyek sportolni ha lehetőségem van rá :) részvétem de ne add fel a reményt több millió pasi van még :) 22F

2013. jún. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

csak olyasmit várhatsz el amit te is viszonozni tudsz



ha diplomás vagy még akkor sem jogos elvárás egy diplomás pasi, ugyanis a diplomások túlnyomó része nő és egyre kevesebb férfi tanul


ha szépséghiba szóba sem jöhet remélem te is tökéletes vagy(ebben az esetben ne vesztegesd itt a tehetségedet hanem mutasd meg magad a világnak, biztos senki sem fog kételkedni benne, hogy neked "hibátlan" pasi jár)


az anyagi helyzet pedig olyan egyszer lent egyszer fent típusú dolog, gondolom hiába is papolnék arról, hogy mennyivel másabb ha együtt értek el valamit mintha csak úgy beleülsz a jóba

2013. jún. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg vannak ilyenek, főleg a közösségi oldalakon. Nem kell ide hallgatni, normális emberekkel kell ismerkedni, normális helyeken. Én nem megbotránkozni járok ide, hanem segíteni tanácsokkal azoknak, akiknek tudok. Egy ideje igyekszem nem törődni a családapákkal, akik anális szexre keresnek 18-22 év közötti fiatalokat itt a fórumon.


8-as! Miért kellene leadni az igényekből? Csak mert kevesebb diplomás pasi van, ne szeressek bele diplomásba, hogy másnak is jusson? Ennyi erővel legyek leszbikus mert Magyarországon több nő él, mint férfi?


Itt nem az a lényeg, hogy ki tökéletes és ki akar magának tökéletes pasit, hanem az, hogy ha valakinek elvárásai vannak valamivel kapcsolatban (akár csak a minimum is) itt mindenki ledorongolja, hogy mekkora pénzéhez k****a.

2013. jún. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"8-as! Miért kellene leadni az igényekből? Csak mert kevesebb diplomás pasi van, ne szeressek bele diplomásba, hogy másnak is jusson? Ennyi erővel legyek leszbikus mert Magyarországon több nő él, mint férfi?"


Abszolút jogos,és igazad van!


Amúgy egyik válaszolónak:

Nem tökéletes pasit akarok magamnak,csak (legalább) olyat,akinek hasonlóak az elképzelései,értékei.....

2013. jún. 30. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!