Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttatok már itt helyes fiút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttatok már itt helyes fiút?

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 13:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Igen, és össze is jöttem Vele♥ 16hónapja boldogok vagyunk.:P
2013. jún. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
♥♥
2013. jún. 30. 13:55
 13/20 anonim ***** válasza:
Így van ♥♥! Nagyon jó mindenben, Ő a másik felem, és az a legeslegjobb, h Ő is így érez, nem szabályozzuk egymást, nincs tabu, szerencsére. Bár távkapcsolat, de ez sem gond. Szerintem/ünk minden csak felfogás/hozzáállás kérdése.
2013. jún. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
akkor sokáig:)!!
2013. jún. 30. 14:02
 15/20 anonim ***** válasza:
én csinos lányból láttam itt már eleget ha ez számít, és szimpit is bár abból csak keveset
2013. jún. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Én fiú vagyok de hozzászólnék a kérdéshez. Eddig 8-10 olyan lány volt innen, akivel elbeszélgettem hosszabban, és képcsere is volt. Mielőtt jönnének a trol válaszok nem másról láttam képet, mert facebook profilt cseréltünk és a mindegyikkel beszélgettem facebookon is. Meglepő de mindegyik fiatal, kedves, jó kinézetű lány volt. És hogy a kérdésre is válaszoljak ők is engem szimpatikusnak tartottak mind külső mind belső alapján. Úgy érzem bármelyik benne lett volna velem akár személyes találkozásba is csak az a baj hogy a legközelebbi is 200 Km-re lakik tőlem. Ha csak egy is lett volna amelyik 50 Km-es körzetbe lakik tőlem akkor biztos vagyok benne hogy lett volna személyes találkozó is. Szóval én el szeretném oszlatni azokat a tévhiteket, hogy lányokból csak 13-14 éves tinik, vagy idősebb de ronda, vagy bármilyen testi, vagy szellemi fogyatékkal élők járnak erre az oldalra. Én sok normális lányt megismertem itt.

Fiúkról nem tudok nyilatkozni :D

2013. jún. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Köszi Kedves vagy!:) Elmondása szerint, élete legjobb döntése volt, mikor leutazott hozzám!:)

Az is nagyon jó mikor együtt vagyunk, akkor vagyunk a legjobbak!..minden téren.^^':D

2013. jún. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
én is találkoztam innen egy jó pasival de utána nem nagyon láttam jó pasit itt.
2013. jún. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Láttam egy kettőt és nem JB kinézetű volt.
2013. jún. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Sokan küldtek màr nekem kèpet, de csak egy helyes srácot làttam itt.
2013. jún. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!