Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek is volt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is volt már olyan, hogy láttatok egy fiut nem volt helyes de volt benne valami cuki és megakartátok szerezni?

Figyelt kérdés
Én ebbe a helyzetbe vagyok:( Van egy fiu az iskolánkban aki nem olyan helyes viszont van benne vmi, vmi cuki vagy nem tudom, hogy mi de nagyon vonzodok hozzá... Megakarom szerezni. Nagyon okosnak tünik, és tudom, hogy nincs barátnője, mert nem olyan régen szakitottak. Egyszerűen kell nekem, szükségem van rá ugy érzem pedig még nem is beszélgettünk:( Miért van ez?:)
2010. márc. 21. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,velem is volt már ilyen.
2010. márc. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És az miért jó ha cuki? Cuki lehet egy csecsemő, meg egy kiskutya, de egy fiú legyen már férfias.
2010. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, velem speciel nem volt még ilyen... Én érdekes módon nem azt nézem, hogy 'cuki'-e. De ha annyira szeretnéd 'megkapni' akkor beszélj vele.
2010. márc. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem az h cuki.. csak van benne valami a kisugátzása vagy nem tudom h mi, ami nagyon vonz engem
2010. márc. 21. 19:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező a cuki, aranyos, nagyon cuki= valami megmagyarázhatatlan vonzódás érzése a srác iránt?

Minden esetben?

Ezeket a kifejezéseket sosem értettem.

2010. márc. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!