Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat tőlem a pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem a pasi?

Figyelt kérdés
Régebben azt írta, hogy jó lenne ha ott lennék vele, utána hogy találkozzunk aztán van hogy rám se ír 2 hétig. Lassan egy fél éve, hogy véget ért egy komoly kapcsolata, gondolom ez is befolyásolja. De mit csináljak? írjak neki akkor én és tartsam vele a kapcsolatot vagy hagyjam a francba?
2013. jún. 30. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba.
2013. jún. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba!
2013. jún. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne törődj fel, hagyd, nem éri meg.
2013. jún. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*vele
2013. jún. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm az eddigieket..
2013. jún. 30. 15:58
 6/10 anonim válasza:

Nálam is ilyesmi a helyzet,csak annyi,hogy egy másik csajnak mondja most ugyanazokat,amiket nekem is mondott...

Én próbálok nem foglalkozni vele,te is tedd azt! :)

16/L

2013. jún. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Régebben azt írta, hogy jó lenne ha ott lennék vele, utána hogy találkozzunk aztán van hogy rám se ír"

Te ezekre hogyan reagáltál? Mert ha sehogy, lehet, hogy csak azt hitte, hogy esélytelen nálad, azért nem folytatta.

2013. júl. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor mondtam neki, hogy találkozhatunk .. De aztán miatta nem jött össze..
2013. júl. 3. 17:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez esetben hagyd a fenébe. Valószínűleg több vasat tartott a tűzbe, és te csak biztonsági tartalék voltál a sorban. (Bocsi, ez a véleményem.)
2013. júl. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2013. júl. 5. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!