Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szulők hány évesen engednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szulők hány évesen engednétek meg hogy a lányotoknak barátja legyen?

Figyelt kérdés
Az én lányom 17 éves lesz szerintetek megengedhető ??
2013. jún. 30. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már 15 évesen megengedném, így teljesen talpra esetlen lesz az életben ha ilyen alap dolgokat nem engedsz meg neki:)
2013. jún. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok mindent érdemes megengedni neki, akkor ha leül vele az ember előtte beszélgetni, és jól kitárgyalják a témát vele. Úgy hogy ő is elmondja a véleményét, és nem szájába adott válaszokat ad.
2013. jún. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem engeded meg, majd titokban találkoznak és fekszenek le egymással. Mondjuk ez minden tiltásnál így van. Nem jó ez. Nemsokára felnőtt. Támogasd, érdeklődj, segítsd.
2013. jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

pff

amikor érdekli.

ha a korának megfelelően érett akkor 10 évesen legfeljebb a csókot próbálgatják , 14 évesen meg már felelősség teljes annyira hogy nem akarja elveszteni a szüzességét. a kalandvágyóbbak talán pettinggel próbálkoznak ez is rendben van. ezért kell megfelelően felvilágosítani őket ebben a korban.

16 éves korában meg teljesen rendben van hogy ha valaki nemi életet szeretne élni.

nem kötelező, sőt nem is ennek kéne az átlagnak lennie, kár hogy a társadalom ezt diktálja mert nem ettől kéne függnie. de ettől még semmi akadálya.


de ettől messze van az hogy barátja van, mert ha 17 éves korában lesz egy barátja, az nem azt jelenti hogy egyből le akar vele feküdni, normális esetben hónapokig vagy még egy két évig nem. de vicces hogy egyáltalán felmerül az hogy megtiltsd neki. aztán meg majd elmegy otthonról mint a gagyi magyar sorozatokban a makacsságod miatt. az ilyesmit nem lehet megtiltani szerintem. csak annyi a szülő felelőssége hogy a gyerek képben legyen és becsülje meg magát. támogatással kell nevelni nem beszabályozással, szerencsére látok jó példát szülőktől is ,én még nem vagyok az de azon leszek hogy ezt az elvet megtartsam.

2013. jún. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség az ilyet megszabni ha a gyerek normálisan van nevelve 16 éves koráig nem érdeklik különösképpen a fiúk. 17 évesen már normális igen
2013. jún. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!