Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, minek örülnétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, minek örülnétek, ha a fiú milyen "szöveggel megy oda hozzátok ismerkedési célból?

Figyelt kérdés
Képzeljünk el egy szituációt (mivel én fősulira járok ezért fősulin) ott álltok/áll a lánya folyosón egyedül tanul valamit/nem csinál semmit. És akkor én (mint akit látásól ismer, de semmi több) odamegyek hozzá :Szia... na és innen kéne folytatni. Aki segítene , annak nagyon megköszönném. Mert már nagyon el vagyok keseredve, és nem tudom mi tévő legyek.
2009. okt. 15. 14:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem hülyeség az hogy milyen szöveggel menj oda ismerkedés céljából... nekem pl soha nem jött be az ilyen. Volt eddig pár barátom (nem sok, talán pont emiatt a hülye dumák miatt amiket nem szeretek :D ) és mindegyikkel nem konkrétan összejövés céljából ismerkedtem meg, hanem pusztán haverkodásból, ami aztán szépen alakult :)

2009. okt. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
16%
Ez a szöveg agyilag zokniknak jön be, ha olyat akarsz , bármelyik. De ugy is bele fogsz zavarodni, vagy nem érti mit mondasz, és tökhülyeleszel. Hajrá!
2009. okt. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Figyelj nekem van egy kis önbizalomhiányom, ezért próbálkoznék ilyen "szövegekkel" .
2009. okt. 19. 15:19
 14/14 anonim válasza:
nekeem is bejönne..a szöveeg!!:D
2010. júl. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!