Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is észrevette már azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is észrevette már azt, hogy lényegében a csajok szemében csaka helyes fiúk tartoznak bele az összes fiúba?

Figyelt kérdés

Például facebook-os kiírásoknál is, hogy minden fiú disznó, mind csak a szexre hajt, a csajok csak a helyes fiúkra gondolnak ilyenkor, az átlagos vagy csúnya fiúkat nem is számítják bele ilyenkor. Mi nem is létezünk. :D

Gondoljatok bele! Logikus, hogy egy helyes fiú cak hajtja a lányokat, bárkit megkaphat, miért állna meg egynél, ha megkaphat másik 100-at is az ágyban?


2013. jún. 30. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Ez csak egy újabb fantáziátlan provokatív kérdés.
2013. jún. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hát igen, sajnos:/ de azért hátha van kivétel

meg én mindig úgy vagyok vele, hogy majd én leszek a kivétel és velem megelégszik, nem keres másik lányt, mert több vagyok a többi 100-nál, de nem így van:/

2013. jún. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem attól még, hogy valaki helyes, nem biztos, hogy nem lesz hűséges.

Egyébként én az összes fiún azokat is értem, akik nem helyesek. Csakhogy én meg nem szoktam általánosítani. Nem is lehet, mert mindenki másmilyen.

2013. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lassan kijön a 100. strigula, az ablakmosó megvan, a seggem is kész, az attrakciót hamarosan végrehajtom.
2013. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Kérdésre kérdéssel válaszolok. Szeretnéd, hogy téged is belesoroljanak a lányok az összes fiú kategóriába? Neked is az lenne a célod, hogy minél több lányt az ágyadba csábíts, mert ez hű, de menő dolog? Remélem, nem. Mert akkor te sem vagy különb a többinél.
2013. jún. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
na helyben vagyunk!
2013. jún. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6%
A csajok szemében elsősorban a gazdag fiúk tartoznak bele az emberszámba vett fiúk közé. A helyes fiúk (értsd: Justin Bieber) csak másodsorban. Sajnos a nők anyagiasak és felszínesek, és miért érnék be átlag pasival ha kaphatnak gazdagot is helyette...naná hogy a lóvés pasassal fognak elmenni...plain and simple...
2013. jún. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az nem igaz, hogy minden lánynak gazdag férfi kell, mert ez nekem sem számít.

Annyiból anyagias vagyok, hogy rettentő smucig, fukar vagyok, magammal szemben is, de ha valaki nem gazdag, az nekem egyáltalán nem számít, ilyesmit nem is veszek figyelembe az embereken. Nekem ez nem fontos.

2013. jún. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én még nem vettem észre..
2013. jún. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Stavros Blofeld válasza:
Egyes, ülj le.
2013. júl. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!