Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Várjak a szerelemre az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak a szerelemre az első csókkal, vagy csak tegyem meg, ha lehetőségem lesz rá?

Figyelt kérdés

Megéri kivárni, hogy az első csókot a szerelmemnek adhassam? Csak mert már nagyon vágyom arra, hogy csókolózzak, és arra gondoltam, hogy ha esetleg valakivel úgy adódna helyzet, csak úgy kipróbálnám. Nagyon ciki lenne, ha az első csókom nem szerelemből történne?

15/L


2013. jún. 30. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lenne ciki, de érdemes várni rá. Hidd el.
2013. jún. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
dehogy lenne ciki, szinte senkinek sem szerelemből van, akinek meg igen, később az is rájön, hogy ez még csak ovis szerelem volt
2013. jún. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
VÁRJ RÁ
2013. jún. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri várni :)

18/L

2013. jún. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szerintem várj rá. Ha szerelemből történik, akkor sokkal jobb, élvezetesebb. :))
2013. jún. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, milyen a személyiséged, ha "normális" lány vagy, úgy értve, hogy olyan, mint a nagy átlag, hogy 18-20 éves koráig jön a nagy szerelem, akivel néhány évig együtt van, akkor érdemes várni.

Én sajnos azon szerencsétlenek közé tartozom, aki 22 évesen sem volt még soha szerelmes, hiába éreztem nagy kötődést, szeretetet, vágyat, törődést, odaadást, de a rózsaszín ködös szerelem érzés soha nem volt még...és így történt meg jó pár csókom, és volt két komolyabb kapcsolatom is. Hát valakinek ez jut.

Na visszatérve még a kérdésedre, manapság egy csók nem a világ, nem kell nyilván ennél mélyebb testi kapcsolatot kialakítani senkivel ilyen idős korban szerelem nélkül, de ha kedvet tartja, nem leszel r***nc, amiért csókolózol valakivel, aki iránt azért érzel valamit, ha nem is szerelmet.

2013. jún. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezen már én is sokszor elgondolkoztam. Én is 15 vagyok, és én sem csókolóztam még. Arra gondoltam, ha tényleg lenne egy pasi akit szeretek, nem lenne-e ciki ha "bénázok" az első csókunknál, és hogy lehet előtte valami számomra jelentéktelen személlyel kellene "gyakorolnom". De aztán eszembe jutott hogy mit mesélnék így akkor a barátnőimnek, később a gyerekeimnek ha rákérdeznek? Mondjam hogy valami buliban kavartam egy sráccal, de ez csak amolyan bemelegítés volt?? Mennyivel jobban hangzana ha azt mesélhetném nekik hogy egy fiúval, akibe nagyon szerelmes voltam.. :) Nem?

Bár van egy ismerősöm, aki Olaszországban csókolózott először este a tengerparton egy olasz fiúval.. Ő nem volt szerelmes, de azért szép kis történet! :)

2013. jún. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Á szerintem az viszont baromság, hogy "gyakorlásból" csókolózni valakivel, hogy majd ne bénázz később...Szerintem az első szerelmednek nem gáz, ha elmondod, még sosem csináltál ilyet, és jó lesz együtt belejönni!

Általános 8-ban a barátnőim együtt gyakoroltál a csókolózást, hogy majd menjen, ha pasival kell...na hát ez is kész szánalom, meg undorító...

2013. jún. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne vàrj rà. Tudom mit érzel, 15 évesen én is nagyon akartam màr csòkolòzni. Én is azt gondoltam, hogy ha szerelembõl teszem meg, akkor sokkal jobb, szebb lesz. Tagadni nem tagadom, tényleg jobb egy olyan emberrel csòkolòzni, aki irànt érzel is valamit. De ha én vàrok erre a sràcra, akkor csak jòval késõbb tehettem volna meg. Szòval én egy buliban csòkolòztam elõször egy szàmomra nagyon helyes fiúval, aki az évfolyamtàrsam. Végül nem lett belõle semmi komolyabb(ami nem is probléma, ràjöttem mi nem illünk össze), de egyàltalàn nem bàntam meg, sõt, örültem hogy végre smaciztam én is, és nagyon jò volt! Utòlag úgy gondolom, hogy szerintem jobb is, hogy akkor és ott, azzal a sràccal csòkolòztam elõször. Legalàbb màssal is kipròbàltam, és tudok viszonyítani, kivel jobb-rosszabb. És ezzel is legalàbb én is tapasztaltabb, gyakorlottabb lettem. Belejöttem a csòkolòzàsba és mikor a komoly baràtommal került sor a csòkra, màr egyàltalàn nem féltem hogy esetleg rosszul csòkolok majd. Szòval egyàltalàn nem bàntam meg, és hidd el te sem fogod. Ha lesz alkalmad, tedd meg azzal a sràccal akihez azért nagyon vonzòdsz, ha nem is vagy belé szerelmes. Csòkolòzni nagyon kellemes érzés, de az elsõ csòknak közel sincs akkora nagy jelentõsége mint az elsõ szexnek. Elsõ szexnél azt mondom, vàrj a szerelemre, azt ne tedd meg "akàrkivel"! De az elsõ csòkot ne halaszd el ha megteheted egy helyes sràccal! :) Nem fogod megbànni, elhiheted nekem :) Én is azt gondoltam akkor, hogy talàn majd megbànom hogy nem a szerelmemmel tettem meg az elsõ csòkot, de làtod, mégsem, sõt :)
2013. jún. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Emberek ***** válasza:
megéri várni, mert úgy valahogy jobb érzés, ha utána lesz is valami az illetővel, és nem csak kipróbáltad, aztán kész ennyi volt.
2013. júl. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!