Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az hogy Zayn? Alik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az hogy Zayn? Alik pár mosollyal és integetéssel olyan hatást gyakorolt rám hogy azóta képtelen vagyok kiverni őt a fejemből?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Egyátalán nem tartom magam gyerekesnek 4 éve tartós kapcsolatban élek a barátnommal soha nem néztem más pasira és nem is csaltam meg a pasim.Viszont idén márciusban volt lehetőségem a hugommal elmenni egy birminghami one direction koncertre és a koncerten nagyon közel voltunk a fiúkhoz(első sor) és Zayn rengetegszer rám mosolygot és integetett már teljesen zavarba voltam.Nem hittem volna h egy teljesen ismeretlen pasi aki ráadásul tinibálvány így eltud varázsolni azóta nem bírom kiverni a fejemből totál one direction fan lettem és minden pasit hozzá hasonlítok és őt keresem benne.Ez befolyásolta a kapcsolatomat is a barátommal.

2013. jún. 23. 22:54
 1/10 anonim válasza:
Ez teljesen normális....hiszel a szerelem első látásra-ban? Nem tudom, hogy milyen a barátod, de szerintem mond el neki, de lehet, hogy ezt már ő is észre vette.
2013. jún. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki és lazán ki röhögött és nem hitte el de felvettem videóra ahogy zayn oda int és mosolyog megmutattam a barátomnak és a féltékenység egyből látszott az arcán.
2013. jún. 25. 15:54
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Én sosem találkoztam vele, de valahogy én is annyira beleszerettem, hogy miatta 1D fan lettem :)) annyira gyönyörű szemei vannak....*-*
2013. jún. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ha nem hitt neked..az az ő hibája...de ha meg utána féltékeny volt...akkor szerethet téged....
2013. jún. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
1. válaszoló: LOL Szerelem első látásra? ugyan... csak a kinézete tetszhetett meg ennyire, az nem egyenlő a szerelemmel. Az h rád mosolygott és többször is integetett az annak a jele h megtetszettél neki. Van egy kandikamerás videó a youtubon ahol felveszik egy szálloda folyosóján h egy lányt arról próbál meggyőzni h menyjenek el szobára...:D Szóval ha ki is használtad volna a helyzetedet akkor is a nagy szerelem véget ért volna kora reggel :D
2013. júl. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó: Az a videó kamu. :P Ne dőlj be mindennek!


Amúgy szerintem normális. :) Nekem is nagyon-nagyon tetszik Zayn! :D De rengeteg más hírességbe zúgtam már így bele... Majd elmúlik, hidd el!

Nézegess róla csúnya pletykákat és gáz képeket, hátha az segít.

2013. júl. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Aaa de szerencsés vagy én is szeretem zayn-t de még sohasem láttam élőbe és szinte miatta lettem 1D-fan is :D
2013. aug. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nemtudod elküldeni a videót? :)
2013. aug. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megértelek
2013. aug. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mi van a vidivel?? :)
2013. aug. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!