Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tart még ez?

Figyelt kérdés

Egyszerű sok mindenkivel elő forduló bajom van nekem .

Még hozzá annyi hogy bele szerettem a barátomba aki csak barátként szeret..

nem viszonozza érzéseim..

Mondanom sem kell szerintem h ez mennyire tud fájni aki át esett már ilyenen annak mennyi idejébe telt hogy túl tegye magát rajta és pár tippet adhatnátok hogy még is hogyan lehet ezt át vészelni leghamarabb 18/F kort és nem-et írjatok



2013. júl. 1. 03:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszer, elmondtam neki, elvesztettem. Vagy mond el neki és veszítsd el méltósággal, vagy tartsd meg barátnak és tartsd magadban az érzéseid. 20F
2013. júl. 1. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már régen tudja hát onnan tudom hogy ő mondta nekem h csak barátként tud szeretni.. sok rossz dolog történt már emiatt a barátságunkban is.. most döbbentem rá hogy ez nem mehet tovább bár mennyire is fáj.. de túl kell tennem magam rajta..
2013. júl. 1. 04:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha már elmondtad neki akkor vége a barátságnak, úgy tesztek mintha nem történt volna meg soha aztán egyre ritkábban beszéltek, naponta, utána már csak hetente, utána havonta, utána meg soha max ha véletlen össze futtok valahol. Szerintem már neked is feltűnt, hogy próbál kerülni téged.

#1 voltam

2013. júl. 1. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Győzzön az eszed a szíved felett. Ezt túl kell élni. Van akinél az válik be, ha elszakad az illetőtől, van akinél a további "barátkozás" hoz kiábrándulást. Ezt nem lehet előre tudni, de idővel majd te is mesélhetsz róla.
2013. júl. 1. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én is át estem rajta és pont az iskolában az ültetésen egymás mellet ültünk elképzelheted milyen izgi volt de végül szép lassan vissza rendült minden a régi kerék vágásba nekem kb. 3-4 hónap volt és úgy vészeltem át hogyha szomorú voltam lementem a kondiba edzeni meg itthon
2013. júl. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Fiu voltam elöző
2013. júl. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondd el neki! Én is szerelmes vagyok az egyik jó barátomba, és nem tudom, ő hogy érez, én nem merek lépni, csak jeleket küldeni, de nem tudom, mennyire fogja :( Annyira boldog lennék, ha elém állna és mondana valamit, vagy megcsókolna :( Félek, hogy addig balfa.szoskodom, amíg késő lesz :( Lehet, azóta már ő is így érez irántad, változtak a dolgok, stb. Veszteni nem fogsz semmit, ha igazán barátok vagytok, akkor is azok maradtok, ha nemet mond.

18l

2013. júl. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon vigyázz arra a barátságra,mert lehet, hogy valamikor ő is rájön hogy mégiscsak szeret, bár ez nem biztos, de előfordulhat .Volt már rá példa.

Bár én 20 éve mindent még a barátságot is elvesztettem,mert megmondtam neki,hogy szeretem....

Elfelejteni sose fogod!Csak átértékeled magadban a dolgokat.És mindig érezni fogod a hiányát.

2013. júl. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!