Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jussak túl azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jussak túl azon, hogy szinte prosti lettem 17 évesen?

Figyelt kérdés

Ne ítéljetek el,mert nem a pénz miatt tettem.

2 hete lefeküdtem az apám főnökével és vele töltöttem pár napot.Nem tudtam,hogy pénzt kapok érte.Azért tettem,mert nagyon jól néz ki és csak jól akartam érezni magam valakivel,ráadásul ő volt az első nekem...

De aztán pénzt adott és mondta,hogy örülne,ha ez köztünk maradna,mert semmi kedve nincs egy botrányhoz.

Kiborultam és csak sírtam napokig.Nem gondoltam,hogy most akkor feleségül vesz és boldogan élünk életünk végéig.De nem adtam okot arra,hogy prostinak nézzen vagy valami.

Azóta hívogat és egyszer összefutottam vele és beszélni akart velem,de otthagytam.

Gyűlölöm,ráadásul irányítani akar.Múlt szombaton is elmentem a barátaimmal egy kicsit a belvárosba és találkoztunk.Elkezdte,hogy talán nem kéne annyit innom és hogy jobb lenne,ha hazamennék meg hogy ő hazavisz.Képes volt tönkretenni az estémet,csak azért,mert neki ehhez volt kedve.

De nem is ez zavar,mert nem szeretek annyira bulizni,inkább csak nem akartam egy egész estét végig zokogni egyedül.Hanem hogy ezt tette.

Úgy érzem,hogy megfulladok és egész nap sírnék.

Mikor leszek végre túl ezen?



2013. jún. 29. 22:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Sírd ki magad. Azután végy egy mély levegőt, hívd fel és találkozzatok. Add vissza neki a pénzt és mond meg, hogy többé nem akarod látni. És csak ebben az esetben tényleg köztetek marad a dolog. Butaságot csináltál és biztosan nem ez volt az utolsó ilyen az életedben. Ne emészd magad. Hoztál egy rossz döntést, próbáld meg felnőttként kezelni. Fel a fejjel.
2013. jún. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%

Miért fogadtad el a pénzt? Ezzel csak tetézted a hibát, amit elkövettél.


Nem biztos, hogy úgymond túl kell lenned rajta, nyugodtan szégyelld kicsit magamat, akkor talán tanulsz az esetből. Ne akard könnyen venni, ne bocsáss meg túl könnyen magadnak.


Add vissza a pénzt, hagyd abba a bőgést, és mondd el neki normálisan, tárgyilagosan, hogy lehetőleg ne legyen többé semmilyen kapcsolat köztetek.

2013. jún. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem attól váltál prostivá, hogy egy vén kecske szex után pénzt adott. Hanem attól, hogy te azt elfogadtad. Ha már így alakult add vissza és egyben mondd meg neki, hogy felejtsen el, mert ha még egyszer meglátod a közeledben, elkezdesz otthon mesélni a történtekről. EZ megijeszti, békén hagy, te meg megemésztheted és tanulhatsz belőle.
2013. jún. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem h miért fogadtad el a pénzt....

Ha meg nem tetted akk nincsen szégyelni valód.

2013. jún. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért én kíváncsi lennék, mennyi pénzt kaptál pár napért.

Én ezért nem tartalak prostinak, inkább egy kis butuska tinédzsernek, akit jól kihasznált és megalázott egy idősebb, tapasztaltabb pasi.

2013. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Teljesen össze voltam zavarodva és fogalmam sincs,hogy miért fogadtam el.Már azt is megbántam,hogy egyáltalán beszéltem vele.

Úgy érzem,mintha mindenki tudná és a hátam mögött erről beszélnének.Tudom,hogy ez lehetetlen,de mégis,mintha az összes ember,aki körülöttem van,tudná.

Attól félek,hogyha beszélek vele,akkor nem tudom a "jéghideg" oldalamat mutatni.

A pénzzel az a helyzet,hogy már nincs meg az egész...

Nem fogom leírni ide az összeget.

2013. jún. 29. 22:52
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mégis csak jó volt a pénze,ha már nincs is meg mind!
2013. jún. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
A saját önbecsülésem érdekében is összeraknám azt a pénzt a helyedben, még ha mindenrlő le is mondanék a közeljövőben. Ha megtartod és élsz tovább, tényleg k*rv* voltál egy hétvégére.
2013. jún. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%

Tehát pénzért lefeküdtél egy öreg faszival, közben rájöttél, hogy prosti vagy, kiakadtál és megpróbálnád visszacsinálni, de nem tudod, mert a prosti fejeddel elköltötted a pénzt(vagy egy részét).

Megkérdezhetem mire költöted a pénzt?

2013. jún. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szedd össze a pénzt, add vissza neki, és mondd meg, hogy köztetek marad, de csak akkor, ha többet nem látod. Ennyi.
2013. jún. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!