Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel dobhatnám fel az életem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel dobhatnám fel az életem?

Figyelt kérdés
Nagyon unalmas lett az életem van barátom de csórók lettünk és ugye így nem igazán tudunk elmenni sehova én otthagytam a sulit és mást szeretnék tanulni de az csak hétvégente lenne 1 nap tehát hétköznap itthon unatkoznék,Nem sokára lesz sok pénzem de az még 1-2 hónap pont nyáron nem tudok csinálni semmit :( Barátaim sincsenek már szóval nem tudok kimozdulni senkivel sem,mit találjak ki?Dolgozni nem mehetek még 1-2 hónapig. 20L
2013. júl. 1. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Túrázz. Olcsó szórakozás. És egészséges is.
2013. júl. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kezd játszani valami online játékkal, ha kertes házban laksz menj ki a kertbe napozni stb.
2013. júl. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ja igen nem vagyok az a túrázós típus inkább bulizni szeretek de nagyon ritkán van rá lehetőség.
2013. júl. 1. 12:48
 4/9 anonim ***** válasza:
olvass egy könyvet:)
2013. júl. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
könyvet olvasni sem szeretek , valahogy barátokat kellene keresnem és aztán úgy könnyebb lenne elmenni ide-oda de hogyan?
2013. júl. 1. 12:51
 6/9 anonim ***** válasza:
napszámba még el tudnál menni, nemde? Nyáron sok mg munka van...napi 4-5 ezer forint, reggel 6-7töl este 4-5 ig.
2013. júl. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
vagy takaritani
2013. júl. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A szex még mindig egy kellemes lehetőség. Ha pedig nem erre gondolsz, akkor nem értem miért ebben a témában tetted fel a kérdést.
2013. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dobj fel egy húsvágóbárdot a magasba és ugorj el előle! Egyből jobb kedved lesz tőle, ha nem áll beléd.
2013. júl. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!